Dziewczyna Udaje Niedostępną – Jak Zdobyć Niedostępną Dziewczynę?

by Paweł Grzywocz on 25 May 2013“Nigdy nie próbuj zatrzymać kogoś, kto nie chce zatrzymać Ciebie.”

Dziewczyna udaje niedostępną? Zobacz, jak zdobyć niedostępną dziewczynę oraz odpowiedz sobie na pytanie, czy aby na pewno chcesz poświęcić swój czas i energię na dziewczynę, która zgrywa niedostępną… Nie wiem, skąd powstał ten mit o zgrywaniu i udawaniu niedostępnej. Znalazłem kilka zabawnych obrazków na temat udawania niedostępnej:

udaje niedostępną

"Przykro mi, że pomyliłeś udawanie niedostępnej z moim szczerym brakiem zainteresowania"

Skąd wzięło się przekonanie, że kobiety udają brak zainteresowania? Po latach edukacji w relacjach damsko-męskich odkryłem, że o wiele częściej kobiety udają właśnie zainteresowanie, aby nie być dłużej singlami oraz, gdy chcą być z kimkolwiek w związku.

Łudzą się wtedy, mówiąc sobie:

“Pokocham go z czasem.” Niestety ten moment nigdy się nie pojawia, ponieważ facet nie podobał się jej od początku znajomości. To bardzo niebezpieczne, ponieważ taka kobieta może Cię łatwo zranić.

Z kolei, gdy dziewczyna udaje niedostępną, to jej zachowanie jest kompletnie pozbawione sensu. Innymi słowy ona działa wtedy wbrew swojemu własnemu interesowi. Przecież kobiecie również zależy na tym, aby:

 • znaleźć mężczyznę swoich marzeń
 • pragnie oparcia emocjonalnego od prawdziwego mężczyzny
 • chce przytulenia i pocałunków
 •  
  Kobiety również pragną związków i relacji z mężczyznami. Więc, gdy dziewczyna jest zainteresowana, to dlaczego miałaby specjalnie odmawiać facetowi randek, nie chcieć podać swojego numeru telefonu czy nie pozwalać się pocałować w usta?

  Czy ona udaje niedostępną?

  Bzdura! To mit, który zaczerpinięto z jakiś śmiesznych pisemek dla kobiet albo z książek artystów podrywu, którzy twierdzą, że gdy kobieta nie jest zainteresowana, to udaje niedostępną. Powoduje to tylko większe zamieszanie i utrudnia odczytanie prawdziwego zainteresowania kobiety.

  Prawda objawiona brzmi:

  “Gdy kobieta jest zainteresowana, to pomaga mężczyźnie w rozwoju znajomości.”

  Na randce nieraz mówi więcej niż on, oczekuje na jego telefon lub sama pierwsza zainicjuje kontakt telefoniczny. Granie niedostępnej kompletnie nie ma sensu i taka kobieta zaszkodziłaby sobie, ponieważ facet po prostu zrezygnuje, skoro ona nie chce się spotkać i np. nie odbiera telefonu lub specjalnie nie zgadza się na spotkanie.

  To głupie.

  Nie daj sobie wcisnąć kitu o tym, że kobieta poprzez udawanie niedostępnej, sprawdza, na ile jesteś wytrwałym mężczyzną.

  To kiepski sposób. Szanujący się mężczyzna nigdy nie będzie nachalny ani natrętny wobec kobiety, co niestety zdarza się bardzo często wśród facetów nie mających pojęcia o odczytywaniu prawdziwego zainteresowania dziewczyny.

 • Czy Ty kiedykolwiek udawałeś niedostępnego wobec kobiety, którą chciałeś poznać? W tym sensie, że nie zapraszałeś jej na spotkanie, nie rozmawiałeś z nią i ją ignorowałeś? To głupie, ponieważ to w ogóle nie prowadzi do rozwoju dalszej znajomości.
 •  

 • Czy gdybyś się umówił z wymarzoną kobietą, to czy odwołałbyś spotkanie, aby być bardziej niedostępnym i sprawdzał, czy ona się nie podda?
 •  

  jak zdobyć niedostępną dziewczynę

  "Nie zgrywam niedostępnej, tylko zagrywam zostaw mnie k.... w spokoju."

  To nie ma kompletnie żadnego sensu. Gdy podobasz się kobiecie, to ona zrobi dla Ciebie bardzo dużo, o ile nie wszystko. Z drugiej strony, gdy nie podobasz się kobiecie, to żadne techniki ani metody zerowego kontaktu i powrotu cudownej, odmienionej wersji Ciebie niczego nie zmienią. Umysł kobiety to nie dysk twardy. Ona nie zapomni w magiczny sposób, dlaczego Cię odrzuciła kilka miesięcy wcześniej.

  Pamiętaj.

  Gdy kobieta nie chce podać numeru, nie odbiera telefonu, odwołuje spotkanie, nie podaje innego terminu spotkania, nie pozwala się pocałować, to nie udaje niedostępnej. Po prostu nie jest zainteresowana.

  Gdy kobieta jest zainteresowana, to pomaga w rozwoju znajomości, inwestuje w rozmowę i wymyśla nowe tematy, gdy pojawi się cisza, zgadza się na Twoje propozycje i współpracuje z Tobą, pozwala Ci się prowadzić, ponieważ się jej podobasz! To jest tak proste.

  Nie daj się nigdy nabrać na to brednie o tym, że możesz zdobyć dziewczynę, która udaje niedostępną.

  Kobiety udają niedostępne, gdy nie chcą się spotkać, czyli nie są zainteresowane. Skasuj wtedy ich numer telefonu i poznaj kogoś, komu na Tobie zależy.

  “Nigdy nie próbuj zatrzymać kogoś, kto nie chce zatrzymać Ciebie.”

  Podziel się moim artykułem ze znajomym!
  Dziękuję za doczytanie do końca!

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  Dziewczyna Udaje Niedostępną - Jak Zdobyć Niedostępną Dziewczynę? , 5.0 out of 5 based on 1 rating

  Poszukiwano:

  • niedostępna dziewczyna
  • jak poderwać niedostępną dziewczynę
  • jak zdobyć niedostepna kobietę

  Podobne wpisy:

  Odpowiedz...

  { 15 comments… read them below or add one }

  Qwertyj June 1, 2013 at 10:38

  Nawiązując do nieśmiałych dziewczyn…
  Problem polega na tym, że jestem strasznie małomówny. Nieraz nawet w rozmowie z najlepszymi kolegami mam problem, żeby wymyślić jakiś temat do rozmów. Co jeśli chciałbym pogadać z dziewczyną?…Która jest jeszcze bardziej małomówna niż ja? Od razu mówię, że nie boję się rozmów z dziewczynami. Poprostu mam trudności w znajdywaniu nowego tematu do rozmowy. Ostatnio spotkałem w parku koleżankę, pogadaliśmy ze 40min. Przez ten cały czasy wymyśliłem może ze dwa pytania. Pozostałą część rozmowy prowadziła ona. Co więc jeśli będę chciał spotkać się z tą nieśmiałą dziewczyną? Wtedy ja będe musiał prowadzić rozmowę, a biorąc pod uwagę choćby tą ostatnią rozmowę w parku – całe spotkanie przesiedzimy w ciszy (z tym, że raz na jakieś 5-10min padnie pytanie ode mnie). Wiem, że można rozmawiać na różne tematy, ale: chcąc niechcąc moim głównym tematem na rozmowy z dziewczynami jest szkoła. Mnie osobiście ten temat w ogóle nie interesuje, jest baardzo nudny. Dlatego od pewnego czasu staram się go unikać. Wolę już siedzieć w ciszy niż gadać ciągle o szkole. Można też rozmawiać o filmach, muzyce, podróżach, itd, ale nie chcę rozmawiać na takie utarte tematy. Tzn. są one niezłe, ale tylko na pierwsze spotkanie, bo nie wydaje mi się, żeby rozmawianie o tym samym na drugim spotkaniu było dobrym rozwiązaniem.

  Reply

  Michał June 3, 2013 at 17:18

  Qwertyj, sam mam podobny problem i dlatego zakupiłem kilka dni temu kurs “77 technik flirtu…” Pawła. Myślę, że znajdziesz tam rozwiązanie Twojego problemu, czy też aktywniej mówiąc, sposób na sprostanie wyzwaniu.

  Reply

  Paweł July 12, 2013 at 20:44

  Macie tak z kobietami, że jeśli jakąś spotkacie (wystarczy kontakt wzrokowy) to ona traktuje was jak powietrze, udaję właśnie niedostępną, by później swoje zachowanie odwrócić o 180stopni. Często na początku myślę sobie, że kobieta nie jest zainteresowana bo nawet nie spojrzy, więc nawet nie robię ruchu, ale później okazuje się że ona tylko tak grała. Dlaczego ? Sam nie wiem. Niektóre kobiety tak mają. A niedostępność w postaci wymówek i braku współpracy to już co innego.

  Reply

  Paweł Grzywocz July 12, 2013 at 20:52

  Niektóre kobiety są nieśmiałe, więc nie będą utrzymywać dłuższego kontaktu wzrokowego. Ja bym nie nazywał tego “udawania niedostępną”. Po prostu jest nieśmiała, więc nie patrzy na Ciebie dłużej ani się nie uśmiechnie, żebyś podszedł do niej. Bez względu na to czy kobieta spojrzała na Ciebie dłużej czy spuszcza wzrok, gdy spojrzałeś, to i tak pozostaje Ci z nią porozmawiać, aby wtedy ocenić jej zainteresowanie.

  Reply

  Mateusz November 4, 2013 at 15:42

  Jak się zachować w sytuacji gdy dzwonimy do dziewczyny.Witamy sie, nastepnie pytamy co slychac.Dostajemy odp. Niemoge narazie rozmawiac gdyz jestem na zakupach.Czy warto próbować jeszcze dzwonić czy to jest zwyczajna ściema .Mi sie wydaje że jesli kobieta jest zainteresowana to poda alternatywną godzine np. Narazie nie moge rozmawiac, zadzwon o godz. x.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 4, 2013 at 16:16

  Dokładnie. Poza tym, jeśli nie może rozmawiać, to po co odebrała telefon? Pewnie chce się dowartościować. Dla zasady możesz zadzwonić drugi i ostatni raz za 7 dni, ale źle to wygląda, więc poznawaj nowe dziewczyny.

  Reply

  Mateusz November 4, 2013 at 17:23

  Ok. Nie powiedziałem o istotnym szczególe jakim jest reakcja dziewczyny na polecenie: Jaki jest twój numer telefonu? Otoz ostatnio zagadałem do pewnej dziewczyny na stołówce studenckiej. 10-15 min luźnej rozmowy. Śmiała się dużo z tego co mówiłem, oraz inwestowała w rozmowe. Na koniec dałem jej do ręki telefon i powiedziałem żeby wpisała swój numer. Ona sprawiała wrażenie zdziwionej.Zawahała się gdzieś 3 sekundy poczym się uśmiechnęła i wpisała numer. Zwracam uwagę na ten szczegół że jesli kobieta jest nami zainteresowana to bez zawahania wpisze numer. A ta dziewczyna ze stołówki zrobiła poważną minę przez chwile na moje polecenie.Jednak po chwili wpisała numer.Potem za 9 dni do niej zadzwoniłem po czym usłyszałem odpowiedź zwiążana z zakupami po czym się pierwszy pożegnałem.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 4, 2013 at 18:45

  Masz szczątkowe informacje, ponieważ nie masz pełnego kursu. Niektóre dziewczyny rozdają numer każdemu albo dają z grzeczności albo tylko dla zabawy i zabicia nudy. To nie jest prawdziwe i szczere zainteresowanie. Dzięki poszczególnym krokom z kursu możesz rozpoznać czy dziewczyna jest naprawdę zainteresesowana na dłużej czy tylko udaje lub spotyka się z Tobą z braku innych opcji. Zabranie numeru to dopiero pierwszy krok, który daje jakiś pogląd, czy ona jest wstępnie zainteresowana lub nie, ale nie jest to przecież ostateczna ozanak zainteresowania!

  Reply

  przyglup-cwaniaczenetowyzzerowymdowswiadxzneim November 28, 2013 at 22:47

  tak to wyglada cwniaczki sie wypowiadaja anie maja zielonego pojecia io konbietacj :d te bestie sa maja nasrane :D jak np maja chlopa a inny sie im podoba ale on ma ja gdzies bo to dziewczyna kumpla… to zaczyna nienawidzic czy np jak ktos sie im podoba…… to nigdy nie powiedza… koles musi zrobic pierwszy ruch albo nigdy do niczego nie dojdzie. czyli tak to wyglada ze robia sobie jebane idiotki na zlosc – tak to wyglada ich wyjebana w chuj logika………………………..

  Reply

  iskierka 25 October 21, 2014 at 15:48
  iskierka 25 October 21, 2014 at 15:51

  jezuuu, dlaczego skróciło mi tekst :/ ? wklejam jeszcze raz< druga próba :)
  To są jakieś brednie. Nikt nie pomyślał, że kobieta może być po prostu nieśmiała z tych porządnych? Niektórzy faceci mają to gdzieś… Mimo zapewnien, że pierwsze spotkanie jest dla takiej os. stresujące facet ma ten fakt w głębokim powazaniu. Na pierwszym spotkaniu sa zbyt odważni, chcą dotykac, obejmowac>> ale nie, wy nie macie jaj i najlepiej po spotkaniu niech zapadnie “cisza” i “zapomnienie”> Dajecie fałszywy obraz własnej osoby! Tak naprawde nie szanujecie żadnej kobiety czy bylaby wartościowa czy a’la latawica> Idziecie na łatwizne. zdecydujcie się kogo chcecie poznać i w jakim celu umawiacie sie na spotkanie. Powiedzcie po prostu na samym poczatku rozmowy o co wam chodzi! Zwodzicie, bajerujecie, a o zdobywaniu nie wpomne, bo idziecie na łatwizne. Nie macie honoru i jaj !!!! Ps. Za wszelkie błędy i literówki przepraszam>

  Reply

  iskierka 25 October 21, 2014 at 15:55

  po zdaniu “na pierwszym spotkaniu sa zbyt odwazni, chcą dotykać, obejmowac napisąłam To są jakieś brednie. Nikt nie pomyślał, że kobieta może być po prostu nieśmiała z tych porządnych? Niektórzy faceci mają to gdzieś… Mimo zapewnien, że pierwsze spotkanie jest dla takiej os. stresujące facet ma ten fakt w głębokim powazaniu. Na pierwszym spotkaniu sa zbyt odważni, chcą dotykac, obejmowac< a przede wszystkim całować. Po co ??? co ja sobie o takim typie pomyslę…jest łatwy, cwaniak, bawidamek, nie szanuje kobiet, spotkał się ze mną, bo chce mnie po prostu wykorzystać? Zamiast poznac bliżej, posuwa się od razu do odwazniejszych ruchów. Mimo pozytywnej rozmowy (online)od czasu do czasu i zapewnien jaki on jest w samych superlatywach, na spotkaniu wychodzi z niego całe JA. Dlaczego Wy mężczyźni pewni siebie, wiedzący, ze jesteście mimo wszystko atrakcyjni, wiecie, ze podobacie się kobietom traktujecie je w taki sposób ? Gracie na ich uczuciach ? Jesl chcecie uprawiac miłośc to idźcie do odpowiednich miejsc, albo piszczcie do kobiet, które same się prosza o stosunek. Do czego wam potrzebne spotkanie z dobra, miła, sympatyczna, a co najwazniejsze porządną kobietą, która szanowała isę całe życie, która po prostu szuka szczęścia i miłości ??? To, ze się wam akurat ta podoba, nie znaczy, ze macie ją potraktować jak każda inną łatwą (za przeproszenim) Gdy odmowi wam pieszczot na spotkaniu i nie odwzajemni pocałunku macie wielkiego focha, jesteście poirytowani i skrepowani całą sytuacja! (śmiech) Wmawiacie sobie, że co??? jak ona śmiała, przeciez mi żadna jeszcze nie odmówiła !!! Dlaczego nie potraficie kobiety po spotkaniu zwyczajnie przeprosić albo cokolwiek napisac, że jednak "nie nadajemy na tych samych falach" i koniec znajomości.

  Reply

  iskierka 25 October 21, 2014 at 16:03

  ciąg dalszy “ale nie, wy nie macie jaj i najlepiej po spotkaniu niech zapadnie ?cisza? i ?zapomnienie?> Dajecie fałszywy obraz własnej osoby! Tak naprawde nie szanujecie żadnej kobiety czy bylaby wartościowa czy a?la latawica> Idziecie na łatwizne. zdecydujcie się kogo chcecie poznać i w jakim celu umawiacie sie na spotkanie. Powiedzcie po prostu na samym poczatku rozmowy o co wam chodzi! Zwodzicie, bajerujecie, a o zdobywaniu nie wpomne, bo idziecie na łatwizne. Nie macie honoru i jaj !!!! Ps. Za wszelkie błędy i literówki przepraszam>.

  Reply

  Marek September 3, 2017 at 18:37

  Co w przypadku kiedy raz nie odbierze ?
  Czy wtedy już lepiej nie próbować dzwonić ponownie raz po 1h?5dni ?

  Reply

  Paweł Grzywocz September 4, 2017 at 08:19

  W przypadku nieodebranego połączenia bez żadnej odpowiedzi polecam dzwonić co 2 dni tylko 1 raz w ciągu danego dnia oprócz piątków i sobót dopóki nie uzbierasz 4 nieodebranych połączeń beż żadnego odzewu. A jeśli dziewczyna oddzwoni lub coś napisze w odpowiedzi, to w miarę możliwości zadzwoń natychmiast.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: