Czy Są Jeszcze Normalne Dziewczyny? Nie Umiem Znaleźć Normalnej Dziewczyny

by Paweł Grzywocz on 24 August 2016

Czy są jeszcze normalne dziewczyny na tym świecie? Problem typu: “Nie umiem znaleźć dziewczyny” to co raz częściej skutek braku porządnych dziewczyn, a nie tylko braku umiejętności interpersonalnych ze strony mężczyzny.

Gdzie znaleźć normalną dziewczynę?

Ostatnio poświęciłem cały artykuł i nagranie, mówiące o tym, gdzie szukać wartościowej dziewczyny, która nadaje się do związku.

Ciężko znaleźć dziewczynę, która jest normalna

A to dlatego, ponieważ co raz więcej dziewczyn jest pustych i faktycznie lecą tylko na wygląd i pieniądze mężczyzny. Podobnie zaprogramowana jest większość facetów, którzy patrzą tylko na tyłek i piersi dziewczyny oraz jej twarz, czyli skupiają się tylko na wyglądzie (Polecam zobaczyć film na YouTube: “Wychowane na seksie”).

Podobnie co raz więcej dziewczyn skupia się tylko na wyglądzie faceta i jego pieniądzach, ponieważ takim konsumpcyjnym i materialistycznym podejściem jesteśmy cały czas indoktrynowani.

Gdzie zatem poznać normalną kobietę? Czy istnieją jeszcze normalne dziewczyny?

Istnieją normalne dziewczyny, jednak jest ich o wiele mniej niż tych, które lecą tylko na wygląd faceta i kasę.

czy są jeszcze normalne dziewczyny? nie umiem znaleźć dziewczyny Rozwiązaniem jest rozwój umiejętności interpersonalnych oraz poznawanie dziewczyn w miejscach, w których są osoby interesujące się szeroko pojętym samorozwojem.

Czy są jeszcze normalne dziewczyny w takich miejscach?

Oczywiście! Udaj się na klub mówców toasmasters i zapisz się do kilku organizacji studenckich typu AIESEC oraz do kół branżowych czy klubów biznesowych, jak PWP (Projekt Wspierania Przedsiębiorczości), BNI (Business Networking International), Business Center Club, ponieważ tam spotkasz normalne dziewczyny, które interesują się czymś więcej niż tipsami i farbami do włosów.

Czy są jeszcze normalne dziewczyny na tym świecie?

 
Tak, tylko trzeba się bardziej wysilić, aby je znaleźć oraz nie poddawać się ani nie frustrować, gdy przez dłuższy czas nie udaje się poznać normalnej dziewczyny.

Olej takie puste kobiety i skup się na swoim życiu, na rozwoju umiejętności komunikacyjnych, pewności siebie, swoich zainteresowań i dodatkowych umiejętności zawodowych, a wtedy wielokrotnie zwiększysz swoje szanse na poznanie wartościowej i normalnej dziewczyny.

Skorzystaj również z darmowych porad mailowych, w których otrzymasz konkretne ćwiczenia na pewność siebie, przykłady zaczynania i prowadzenia atrakcyjnej rozmowy oraz dodatkowe miejsca do poznania normalnej dziewczyny i wiele więcej.

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Podobne wpisy:

Odpowiedz...

{ 5 comments… read them below or add one }

adam August 25, 2016 at 10:16

Dodatkowo zauważyłem, że część dziewczyn, które jak dotąd spotkałem – nie mówie, że wszytskie – ma nieadekwatne wymagania co do chłopaka. Podam skrajny przypadek z własnego doświadczenia – dziewczyna z urody raczej ok, ale społecznie nie rozwinieta, bez stałego zajęcia, po paru spotkaniach z nią powiedział bym nawet, że jest leniwa i nudna, bo główną atrakcją dla niej było chodzenie po kawiarniach o jakiejkolwiej aktywności można zapomnieć. No ale oczywiście szukała chłopaka atrakcyjnego , ustawionego najlepiej żeby zarabiał ponad 10 k na miesiąc i się o nią mega starał.

Reply

Paweł Grzywocz August 25, 2016 at 10:32

Tak, jest taki problem, dzięki czemu nie musimy się ciągle dołować, że to wszystko tylko nasza wina. Owszem, możemy zmienić tylko siebie i w ten sposób nabieramy do siebie większego szacunku i świadomości, żeby zlewać takie dziewczyny, które szukają nierealnego naiwniaka, który będzie je obsługiwał.

Reply

Maciej August 25, 2016 at 19:53

Zgadzam się z tym co piszesz Pawle.Ja od dawna szukam kogoś na poziomie.Oczywiście nie szukam na siłę.
Takie laski jak w tekście powyżej, to z góry olewam.
W dzisiejszych czasach jest bardzo trudno o normalną kobietę w moim wieku (mam 28 l).
Jestem na jednym z portali randkowych(katolickim) i powiem tyle ,że tam niewiasty są zmanierowane i jeszcze bardziej chętne na przysłowiowego frajera.Taki gość (czyt. książe na białym koniu) ma wypruwać sobie flaki i dawać z siebie wszystko co najlepsze,a królewny tylko mają za zadanie brać i nic nie dawać w zamian.Taka rzeczywistość,ale ja wierze,że spotkam w końcu moją drugą połówkę.Nie poddaje się w poszukiwaniach.
Skorzystam na pewno z Twoich rad co do częstszego wychodzenia z domu,a także o zapisze się na toasmasters.
Dziękuje za Twoje nauki i wskazówki.

Ps Panowie nie poddawajcie się – szukajcie fajnych ,mądrych ,normalnych kobiet,resztę olewajcie.

Pozdrawiam :D

Reply

Kamil August 26, 2016 at 14:23

Najważniejsze to wiedzieć co samemu się oczekuje,bo kobiet jest masa. Trzeba sobie wybrać taką co nam odpowiada i nie dać się omamić urodą która przemija.

Mam podsumowanie z 3 odcinka o uzależnieniach i mam pytanie czy jest jeszcze jakaś polska strona mówiąca prawdę o kulturystyce po za NattyOrNot.pl bo u mnie słabo z angielskim.

Reply

Paweł Grzywocz August 26, 2016 at 14:30

Dokładnie. Nie ma takiej strony po polsku. NattyOrNot jest tak dobra, że ja bym ją czytał nawet w translatorze.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: