Czy Są Jeszcze Normalne Dziewczyny? Nie Umiem Znaleźć Normalnej Dziewczyny

by Paweł Grzywocz on 24 August 2016

Czy są jeszcze normalne dziewczyny na tym świecie? Problem typu: “Nie umiem znaleźć dziewczyny” to co raz częściej skutek braku porządnych dziewczyn, a nie tylko braku umiejętności interpersonalnych ze strony mężczyzny.

Gdzie znaleźć normalną dziewczynę?

Ostatnio poświęciłem cały artykuł i nagranie, mówiące o tym, gdzie szukać wartościowej dziewczyny, która nadaje się do związku.

Ciężko znaleźć dziewczynę, która jest normalna

A to dlatego, ponieważ co raz więcej dziewczyn jest pustych i faktycznie lecą tylko na wygląd i pieniądze mężczyzny. Podobnie zaprogramowana jest większość facetów, którzy patrzą tylko na tyłek i piersi dziewczyny oraz jej twarz, czyli skupiają się tylko na wyglądzie (Polecam zobaczyć film na YouTube: “Wychowane na seksie”).

Podobnie co raz więcej dziewczyn skupia się tylko na wyglądzie faceta i jego pieniądzach, ponieważ takim konsumpcyjnym i materialistycznym podejściem jesteśmy cały czas indoktrynowani.

Gdzie zatem poznać normalną kobietę? Czy istnieją jeszcze normalne dziewczyny?

Istnieją normalne dziewczyny, jednak jest ich o wiele mniej niż tych, które lecą tylko na wygląd faceta i kasę.

czy są jeszcze normalne dziewczyny? nie umiem znaleźć dziewczyny Rozwiązaniem jest rozwój umiejętności interpersonalnych oraz poznawanie dziewczyn w miejscach, w których są osoby interesujące się szeroko pojętym samorozwojem.

Czy są jeszcze normalne dziewczyny w takich miejscach?

Oczywiście! Udaj się na klub mówców toasmasters i zapisz się do kilku organizacji studenckich typu AIESEC oraz do kół branżowych czy klubów biznesowych, jak PWP (Projekt Wspierania Przedsiębiorczości), BNI (Business Networking International), Business Center Club, ponieważ tam spotkasz normalne dziewczyny, które interesują się czymś więcej niż tipsami i farbami do włosów.

Czy są jeszcze normalne dziewczyny na tym świecie?

 
Tak, tylko trzeba się bardziej wysilić, aby je znaleźć oraz nie poddawać się ani nie frustrować, gdy przez dłuższy czas nie udaje się poznać normalnej dziewczyny.

Olej takie puste kobiety i skup się na swoim życiu, na rozwoju umiejętności komunikacyjnych, pewności siebie, swoich zainteresowań i dodatkowych umiejętności zawodowych, a wtedy wielokrotnie zwiększysz swoje szanse na poznanie wartościowej i normalnej dziewczyny.

Skorzystaj również z darmowych porad mailowych, w których otrzymasz konkretne ćwiczenia na pewność siebie, przykłady zaczynania i prowadzenia atrakcyjnej rozmowy oraz dodatkowe miejsca do poznania normalnej dziewczyny i wiele więcej.

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Czy Są Jeszcze Normalne Dziewczyny? Nie Umiem Znaleźć Normalnej Dziewczyny, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

Odpowiedz...

{ 7 comments… read them below or add one }

adam August 25, 2016 at 10:16

Dodatkowo zauważyłem, że część dziewczyn, które jak dotąd spotkałem – nie mówie, że wszytskie – ma nieadekwatne wymagania co do chłopaka. Podam skrajny przypadek z własnego doświadczenia – dziewczyna z urody raczej ok, ale społecznie nie rozwinieta, bez stałego zajęcia, po paru spotkaniach z nią powiedział bym nawet, że jest leniwa i nudna, bo główną atrakcją dla niej było chodzenie po kawiarniach o jakiejkolwiej aktywności można zapomnieć. No ale oczywiście szukała chłopaka atrakcyjnego , ustawionego najlepiej żeby zarabiał ponad 10 k na miesiąc i się o nią mega starał.

Reply

Paweł Grzywocz August 25, 2016 at 10:32

Tak, jest taki problem, dzięki czemu nie musimy się ciągle dołować, że to wszystko tylko nasza wina. Owszem, możemy zmienić tylko siebie i w ten sposób nabieramy do siebie większego szacunku i świadomości, żeby zlewać takie dziewczyny, które szukają nierealnego naiwniaka, który będzie je obsługiwał.

Reply

Maciej August 25, 2016 at 19:53

Zgadzam się z tym co piszesz Pawle.Ja od dawna szukam kogoś na poziomie.Oczywiście nie szukam na siłę.
Takie laski jak w tekście powyżej, to z góry olewam.
W dzisiejszych czasach jest bardzo trudno o normalną kobietę w moim wieku (mam 28 l).
Jestem na jednym z portali randkowych(katolickim) i powiem tyle ,że tam niewiasty są zmanierowane i jeszcze bardziej chętne na przysłowiowego frajera.Taki gość (czyt. książe na białym koniu) ma wypruwać sobie flaki i dawać z siebie wszystko co najlepsze,a królewny tylko mają za zadanie brać i nic nie dawać w zamian.Taka rzeczywistość,ale ja wierze,że spotkam w końcu moją drugą połówkę.Nie poddaje się w poszukiwaniach.
Skorzystam na pewno z Twoich rad co do częstszego wychodzenia z domu,a także o zapisze się na toasmasters.
Dziękuje za Twoje nauki i wskazówki.

Ps Panowie nie poddawajcie się – szukajcie fajnych ,mądrych ,normalnych kobiet,resztę olewajcie.

Pozdrawiam :D

Reply

Kamil August 26, 2016 at 14:23

Najważniejsze to wiedzieć co samemu się oczekuje,bo kobiet jest masa. Trzeba sobie wybrać taką co nam odpowiada i nie dać się omamić urodą która przemija.

Mam podsumowanie z 3 odcinka o uzależnieniach i mam pytanie czy jest jeszcze jakaś polska strona mówiąca prawdę o kulturystyce po za NattyOrNot.pl bo u mnie słabo z angielskim.

Reply

Paweł Grzywocz August 26, 2016 at 14:30

Dokładnie. Nie ma takiej strony po polsku. NattyOrNot jest tak dobra, że ja bym ją czytał nawet w translatorze.

Reply

ziomal666 June 25, 2020 at 19:18

Hej, mam pytanie i proszę o szczere odpowiedzi. Czy muszę posiadać auto, żeby “zdobyć dziewczynę”? Wbrew pozorom nie jest to pytanie: czy kobiety lecą na kasę. Nie, nie, nie. Nie chodzi mi to ten klasyk-dyletmat początkujących. Pytam poważnie, jako mężczyzna, który wie czego chce od życia i nie uzależnia swojej pewności siebie od stanu posiadania. Pytanie jest poważne. Mieszkam w mieście, do pracy chodzę pieszo, bo mam blisko. W okolicy blokowiska, ciągła walka o miejsce parkingowe, parkowanie przy ulicy, ciągle ryski na lakierze. Auto jest mi niepotrzebne do wygodnego życia. Jest mi po prostu zbędne, więc już dawno się go pozbyłem i jest mi z tym naprawdę dobrze. Ciągle się coś pieprzyło, mechanik drogi, ciągle problemy, kupowanie części, opłacić ubezpieczenie, paliwo, korki. Często stał nieużywany parę tygodni, bo nie był potrzebny. Krótko mówiąc dla mnie auto=zbędny problem. Jednak już kilkukrotnie spotkałem się z opiniami postronnych ludzi (obcych, nie znających mnie), wskazujących jednoznacznie, że “co to za facet bez auta”. I wcale nie chodzi mi tutaj o przysłowiowe blachary, to są raczej opinie normalnych ludzi i kobiet. Jakie jest Wasze zdanie? Może jednak powinienem ten samochód kupić? Bo tutaj nie chodzi o to, że mnie na to nie stać, po prostu mam w życiu ważniejsze priorytety, odkładam gotówkę na zakup mieszkania bez kredytu, inwestuję swoje oszczędności. Jestem fanem inwestowania swoich oszczędności w coś, co pracuje i zyskuje na wartości, albo przynajmniej jej nie traci, zamiast czegoś, co bardzo szybko traci wartość, jak właśnie samochody. Nie mam samochodu z powodu swoich przekonań i nie czuję potrzeby tłumaczenia się z tego przed kimkolwiek, JEDNAK NIE MOGĘ PRZEJŚĆ OBOJĘTNIE WOBEC TEGO, ŻE SPOŁECZEŃSTWO BARDZO WYRAŹNIE WYWIERA NA TO PRESJĘ. NIE MOGĘ PRZECIEŻ ZAMYKAĆ OCZU PRZED FAKTAMI. Co o tym sądzicie? Dla mnie ten cały społeczny przymus, że każdy powinien mieć samochód to jakaś paranoja. Ja kupuję to, co uznaję dla siebie za niezbędne, a nie rzeczy, które miałyby hipotetycznie zaimponować komukolwiek. Jednak ciężko przejść obojętnie wobec tego, że wiele kobiet uważa, że facet po prostu musi mieć auto. A ja NIE CHCĘ i już.

Reply

Paweł Grzywocz June 25, 2020 at 20:37

Nie trzeba mieć. Można się poruszać komunikacją miejską albo samochodem kobiety. Wszelkie społeczne presji i stereotypy to głupoty. Jest mnóstwo ludzi, którzy uważają podobnie do Ciebie. Kobiety również. Jak jesteś męski, interesujący i masz swoje zasady, to kobietom się spodobasz, bo jesteś mężczyzną i prezentujesz te atrakcyjne cechy, o których jest np. program: “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek”. To się liczy dla kobiety, czy jesteś dla niej pociągający w kontakcie osobistym, a cała reszta materialnych rzeczy to dodatki. Mnie nieraz podwoziły gdzieś kobiety, a mój samochód akurat stał pod domem, bo mi wygodniej i taniej było dojeżdżać autobusem lub tramwajem.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: