Jak Znaleźć Dziewczynę Będąc Nieśmiałym? Jak Podrywać Pomimo Nieśmiałości?

by Paweł Grzywocz on 7 October 2016

Jak znaleźć dziewczynę, będąc nieśmiałym? Największym wrogiem w poznawaniu nowych dziewczyn jest siedzenie w domu i samotność oraz nadopiekuńcza mamusia.

jak znaleźć dziewczynę będąc nieśmiałymKiedyś bardzo chciałem wiedzieć, jak poderwać dziewczynę, będąc nieśmiałym.

Było to dla mnie coś niemożliwego i niewykonalnego. Nie wiedziałem, że można nauczyć się poznawać dziewczyny i stać się bardziej pewnym siebie.

W natłoku informacji zadałem sobie w końcu pytanie:

Jak znaleźć dziewczynę, będąc nieśmiałym? Co mam robić?

Pierwsza najważniejsza rzecz, na której musiałem się skupić brzmi banalnie, ale to był dla mnie problem. Aby znaleźć dziewczynę, będąc nieśmiałym trzeba regularnie przebywać poza domem.

Jeśli nadal chodzisz do szkoły lub na uczelnię, to wykorzystaj ten czas, ponieważ tam jest mnóstwo dziewczyn. Możesz tam dość swobodnie podrywać dziewczyny, będąc nieśmiałym, ponieważ masz duży wspólny kontekst.

Gdy się chodzi do pracy, to już nie ma tak kolorowo, szczególnie, gdy w pracy są w sami faceci, więc warto wtedy dojeżdżać do większego miasta i np. odwiedzić teren swojej starej uczelni, aby powspominać tamte czasy albo odwiedzić teren obcej uczelni i niby rozejrzeć się w poszukiwaniu nowych studiów.

Jest to oczywiście tylko pretekst, bo chodzi o to, aby przebywać w miejscach, które są gęsto zaludnione w miarę młodymi dziewczynami, a uczelnie są takim miejscem.

Poza tym:

 • wszelkie wydarzenia kulturalne
 • w domach kultury
 • spotkania biznesowe i networkingowe
 • dodatkowe szkolenia np. z przedsiębiorczości albo z Twojej branży
 • kursy i kluby zainteresowań typu kurs tańca
 • Możesz także poznawać dziewczyny w drodze do tych miejsc i z powrotem.

  Jak znaleźć dziewczynę, będąc nieśmiałym? Zorganizuj sobie aktywnie czas

  Zauważ, że czasami nawet w mieście, w którym jest 100 000 mieszkańców przychodzisz na jakieś wydarzenie w domu kultury lub na jakiś kurs tańca i jest tam mało kobiet.

  Co wtedy?

  Właśnie dlatego jest tak ważne zarówno zagadywanie gdzieś po drodze do tych miejsc i z powrotem, gdy tylko jest okazja oraz ważne jest, aby także dojeżdżać do większych, studenckich i wojewódzkich miast, ponieważ tam jest dużo dziewczyn.

  Nawet jeśli masz do takiego miasta 50 km, to warto 1 raz w tygodniu chociaż się wybrać.

  Nie przejmuj się opinią innych i możliwością bycia wyśmianym. Ludzie tak naprawdę mają gdzieś Twoje szczęście.

  Rodzina powtarza frazesy, że “dziewczyna sama się znajdzie”, co jest nieprawdą.

  A osoby obserwujące Twoje podejście do dziewczyny nie słyszą, o czym rozmawiasz z zagadaną dziewczyną, więc nic sobie nie myślą.

  Pozostaje jedynie to, co sobie pomyśli dziewczyna.

  Gdy masz wiele okazji do poznawania dziewczyn i poznajesz dużo dziewczyn, będąc nieśmiałym, to wtedy nic nie szkodzi, że nie zawsze rozmowa będzie udana.

  Przecież nie każdy musi się sobie podobać. Nie jesteś zielony banknot. Poza tym zanim się pozbędziesz nieśmiałości, to minie trochę czasu, potrzebujesz także odpowiedniej wiedzy i przede wszystkim doświadczenia. Możesz znacząco skrócić czas pokonywania nieśmiałości, biorąc udział w “Pewność siebie z kobietami w 90 dni.”

  Jak znaleźć dziewczynę, pomimo nieśmiałości? Podejmij świadomy wysiłek

   
  Organizuj sobie czas i wyjścia ze wspólnym kontekstem. Dojeżdżaj do większego miasta. Poznawaj dziewczyny przy okazji i nie bądź natrętny.

  Na początku, gdy się dopiero uczysz, możesz rozmawiać tak długo z dziewczyną, jak to tylko możliwe, aby kilka różnych tematów poruszyć.

  W tym celu przestudiuj kurs konwersacji “77 technik flirtu”.

  Z czasem, gdy już się nauczysz podtrzymywać rozmowy z nowymi dziewczynami, to będziesz widział, że sporo dziewczyn nie jest zainteresowana po kilku próbach podtrzymania rozmowy i są bardzo słabo zaangażowane, więc dopiero wtedy możesz odpuścić i życzyć im miłego dnia.

  Chodzi o to, aby nie być zbyt nachalnym i nie zamęczać nowo poznanych dziewczyn ani nie obrażać się, jeśli one się nie angażują.

  Dzięki temu zachowasz godność, klasę i twarz. Nie wypalisz się tym całym poznawaniem nowych dziewczyn.

 • Na początku kluczowe jest nauczenie się zagadywania do kobiet.
 • Wyrobienie nawyku regularnego wychodzenia z domu.
 • Najlepiej w ogóle nie wracaj do domu z pracy lub z uczelni czy szkoły i od razu idź na jakieś dodatkowe zajęcia, aby jeszcze wykorzystać dzień i do kogoś zagadać.
 • Unikaj poznawania dziewczyn przez Internet, ponieważ wtedy nie budujesz pewności siebie ani umiejętności prowadzenia rozmowy na żywo. Jest to chowanie się za monitorem komputera.

  Z kolei dziewczyny w Internecie dowartościowują się uwagą facetów i większość z nich nawet nie chce się spotkać albo dopiero po kilku miesiącach lub latach pisania.

  Znam takie pary, które poznały się po kilku latach pisania.

   
  To żałosne i jest przejawem bezradności życiowej i nieporadności, a to wszystko bierze się z nieśmiałości.

  To jest liczenie na cud, bo taki wyżebrany związek, do którego doszło po tak długim pisaniu świadczy o tym, że nie mamy żadnych innych opcji, więc jesteśmy zdesperowani, a potem dziewczyna wykorzystuje i dominuje takiego nieśmiałego chłopaka.

  Subskrybuj poniżej bezpłatny newsletter, w którym otrzymasz konkretne kroki budowania pewności siebie, techniki zaczynania i prowadzenia atrakcyjnej rozmowy z dziewczynami i wiele więcej.

  Przestaniesz się zastanawiać, jak znaleźć dziewczynę, będąc nieśmiałym, a zamiast tego będziesz poznawał regularnie nowe dziewczyny i wybierzesz sobie taką, która Ci się najbardziej spodoba zamiast liczyć na cud i ślepy los.

  jak znaleźć dziewczynę będąc nieśmiałym


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  Jak Znaleźć Dziewczynę Będąc Nieśmiałym? Jak Podrywać Pomimo Nieśmiałości?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

  Podobne wpisy:

  Odpowiedz...

  { 2 comments… read them below or add one }

  Wojtek October 8, 2016 at 08:11

  U mnie jeszcze gorzej to wyglądało. Rodzice zawsze mówili że dziewczyna się znajdzie ale gorsze były ciotki które jak zawsze przy spotkaniu teksty typu jakiś ty przystojny masz już jakąś? Współczuje tym wszystkim młodym chłopakom którzy to przeżywają. Wiadomo każdy ma swój rozum i wszystko weryfikuje i mówienie po latach że nie mam dziewczyny bo jak byłem młodszy to rodzina chciała mi wyprać mózg może i jest jakąś wymówką ale to co wpaja się nam za dzieciaka później bardzo ciężko jest wymazać. Z wychodzeniem z domu też tak miałem. Większość czasu to piłka nożna treningi 2x w tygodniu i turnieje oraz mecze w weekendy. Teraz dojeżdżam do większego miasta wprawdzie to tylko ok 40 tyś mieszkańców ale może uda się powiedzieć parę razy cześć. Pytanie jeszcze Pawle do ciebie jak dziewczyna wykazuje duże oznaki zainteresowania pyta się mnie czy jesteśmy już w związku i ja przez te dwa miesiące oraz 12 randek sprawdziłem czy ma dobre cechy charakteru takie aby kontynuować dalej relacje ale powiedzmy że próbuje ją poderwać jakiś gość też zabawny i atrakcyjny i jak ona odwzajemnia jego flirt to znaczy że może tracić mną zainteresowanie? Nie mówię tu o byciu macho boy który się wścieka jak tylko dziewczyna rozmawia z jakimś innym facetem ale nawet gdybym miał piękną dziewczynę to może i podobały by mi się inne kobiety np na ulicy i bym się za nimi oglądał tylko że czuł bym się wobec mojej partnerki trochę nie w porządku. Albo jest to tylko taki strach ponieważ nie cenię siebie tak bardzo że mogę stracić tą dziewczynę że ktoś może mi ją odebrać. Wtedy nie wiem czy to ja nie byłem na tyle męski żeby utrzymać ten związek czy ta kobieta nie była mi wierna? Czy dziewczyna która ma naprawdę dobre cechy charakteru i jest inteligentna będzie potrafiła oprzeć się innym atrakcyjnym mężczyznom? Gdzie jest ta granica? Też miałeś takie przemyślenia Pawle?

  Reply

  Paweł Grzywocz October 8, 2016 at 12:27

  Dzięki za podzielnie się doświadczeniami i podejmowaną pracą nad sobą. Gratuluję. O lojalności są 2 artykuły: “Jak obronić związek przed byłym chłopakiem” oraz “Dziewczyna ma zdjęcia byłego”. W skrócie, to w stałym związku oglądanie się za innymi jest nielojalne, jest brakiem klasy i szacunku. Za pierwszym razem możesz to zignorować, a za drugim razem powiedz, że możesz ją z nim zapoznać i jeśli ona będzie zainteresowana, to idź ją zapoznać z tamtym kolesiem. Trzeci sposób to jest opowiadanie swojej dziewczynie w taki sposób, że Ci się jakaś tam dziewczyna spodobała albo flirtowanie z inną dziewczyną, czyli rób dokładnie jej to samo, co ona robi Tobie. Gdy dziewczyna jest zainteresowana i lojalna, to wtedy nie ma obaw o innych facetów. A jeśli brakuje jednego lub obydwu czynników, to obserwuj, czy ona spotyka się z innymi facetami 1 raz na tydzień, czyli obserwuj częstotliwość spotkań, a takie zaczepki też obserwuj ich częstotliwość i rób jej tak samo, jak ona. Jakby to nie pomogło, to cofasz się do 1 randki na tydzień i jakby ona pytała, co się dzieje, to pytasz, czy zakończyła dane zachowanie np. “Przestałaś flirtować/pisać/spotykać się z xyz? Nie? W takim razie będziemy się spotykać częściej, gdy przestaniesz.” W międzyczasie poznajesz nowe dziewczyny, bo ona może się nigdy nie zdecydować i Cię na dodatek oszukiwać. Właśnie mam przygotowany artykuł o tym, jak dziewczyna przez jakiś rok utrzymywała kontakt z rodziną byłego, żeby w razie jego zmiany zdania do niego wrócić, a w tym czasie udawała wszystkie oznaki zainteresowania względem mojego czytelnika. Gdyby tylko nie przymknął oka na to, że ona ciągle biega to siostry, mamy i dziadków byłego, to nie dałby się nabrać na jej ściemy. Lojalność ma być na 100%. Jak tego nie ma, to nie ufaj jej i nie dawaj związkowej regularności spotkań.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: