Jak Rozkochać W Sobie Przyjaciółkę, Gdy Ona Chce Tylko Przyjaźni

by Paweł Grzywocz on 14 October 2016

Jak rozkochać w sobie przyjaciółkę która chce tylko przyjaźni? Jak wyjść z szufladki kolega? Gdy dziewczyna mówi “zostańmy przyjaciółmi”ona chce tylko przyjaźni, to nigdy nie będzie szczerze zainteresowana.

jak rozkochać w sobie przyjaciółkęJednym z największych kłamstw religii turbo-uwodzenia kobiet są nierealne obietnice rozkochania w sobie przyjaciółki, która zaszufladkowała nas jako kolegę i nic więcej.

Ona chce tylko przyjaźni, jednak łudzimy się, że istnieje jakiś magiczny sposób na poderwanie przyjaciółki.

Jakże wyzwalającą prawdą jest informacja o tym, że przyjaciółka, która zaszufladkowała nas jako kolegę nigdy nie będzie nami szczerze zainteresowana. Nie daj się nabrać na te wszelkie ściemnione poradniki o rozkochiwaniu w sobie przyjaciółki w 30 dni, ponieważ nie da się trwale rozkochać przyjaciółki.

Taka dziewczyna najwyżej z nudów ulegnie takiemu cierpliwemu facetowi, który różnymi metodami próbował ją do siebie przekonać.

Jak rozkochać w sobie przyjaciółkę – najczęstsze obietnice i metody, które nie działają

Najczęściej obiecuje się nam, że wystarczy zniknąć na jakiś czaswzbudzić zazdrość przyjaciółki poprzez poznawanie nowych kobiet.

Poza tym należy przestać być na jej każde zawołanie i zacząć z nią flirtować, a także eskalować jakiś dotyk.

Niestety na dłuższą metę to nic nie daje.

Można najwyżej poderwać, w sensie doprowadzić do związku z dziewczyną, która była koleżanką, z którą mieliśmy sporadyczny kontakt.

Natomiast, jeśli wpadliśmy już mocno w szufladkę kolegi/przyjaciela przez dłuższy czas i ona zapamiętała nas jako słabych, niepewnych siebie facetów, którym brak zdecydowania i obycia z kobietami, to ona już nigdy tego nie zapomni!

Rożni naciągacze twierdzą, że przecież można wykreować u takiej przyjaciółki “nowy obraz naszej osoby”. Poczekać aż zapomni o starym, a potem pokazać się jako nowy, atrakcyjny mężczyzna.

Cóż, kobiety nie są głupie i taką przemianę zazwyczaj uważają za ściemę i udawanie, żeby ją przekonać do siebie.

Poza tym ona doskonale pamięta nasze łajzowate zachowania z przeszłości, więc żadna przemiana tego nie wymaże.

Nawet po wielu latach ona będzie pamiętać, że byliśmy totalną łajzą.

Związki, które wynikły z przyjaźni wcale nie są żadnym wyjątkiem, ponieważ najczęściej dziewczyna, która przyjaźniła się z chłopakiem i go odrzucała, a potem weszła z nim w związek zrobiła tak, bo nie chciało jej się być dłużej singlem, chciała mieć jakiegoś pantofla do kontrolowania, a przyjaciel się do tego świetnie nadawał.

To nie jest szczere i prawdziwe zainteresowanie, nawet jeśli Ci ludzie kreują się na szczęśliwych.

Nie jesteś w stanie sprawdzić, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami.

Możesz natomiast sam się przekonać i jeśli kiedyś przyjaciółka zechce w końcu związku z Tobą, to obserwuj, jak ona Cię nie szanuje i się nie angażuje w związek oraz jak jest niestabilna w uczuciach.

To wszystko dlatego, że to ściema i ona zdecydowała się na związek z przyjacielem z braku innych opcji i z nudów.

Jak poderwać i rozkochać w sobie przyjaciółkę? Nie zostawaj w ogóle przyjacielem

Najlepszym sposobem, aby rozkochać w sobie przyjaciółkę, to nigdy nie zostawać przyjacielem kobiety, która w jakimkolwiek stopniu Ci się podoba.

Najlepiej w ogóle nie przyjaźnić się z kobietami, a to dlatego, że prędzej czy później i tak się zakochasz, gdy regularnie spotykasz się z daną dziewczyną.

Chyba, że jest ona totalnie odpychająca fizycznie, to wtedy się prawdopodobnie nigdy w niej nie zakochasz.

Dlatego przyjaźnij się z dziewczyną dopiero wtedy, gdy od początku znajomości zaprosisz ją na kilka randek i spróbujesz pocałować w usta.

Jeśli ona zrezygnuje z dalszych randek albo odsunie się przy pocałunku, to dopiero wtedy zostańcie przyjaciółmi, a właściwie to znajomymi.

To jest wtedy szczere i uczciwe, ponieważ sprawdziłeś, czy jest szansa na coś więcej. Możesz spać spokojnie i nie zadręczać się nadziejami na coś więcej.

To zupełnie normalne, że 90% ludzi nie spotyka się ze sobą ponownie po kilku randkach, ponieważ nie każdy musi się każdemu podobać.

To nie jest żaden powód do wstydu ani do unikania siebie nawzajem ani do obrażania.

Co robić, gdy dziewczyna mówi, że chce się tylko przyjaźni, czyli “zostańmy przyjaciółmi”.

 
Pokaż wtedy klasę i pewność siebie, pokazując dziewczynie, że nic się nie stało. Zachowuj się, jakby nigdy nic się nie stało. Powiedz np. “Pewnie, a kim myślałaś, że zostaniemy”.

Nie pokazuj, że się tym przejąłeś.

Aby uniknąć przyjaźni z dziewczyną, to od początku znajomości flirtuj, żartuj, prowadź zdecydowanie relację w kierunku spotkań sam na sam, na których możecie się lepiej poznać i po kilku randkach ją pocałuj w usta.

Natomiast jeśli się będziesz czaił jako kolega od korepetycji i podobne preteksty do kontaktu, żeby tylko ukryć Twoje zainteresowanie, to wtedy na 100% zostaniesz tylko przyjacielem i dziewczyna powie Ci prędzej czy później, że chce się tylko przyjaźnić.

Dołącz do newslettera poniżej, żebyś już nigdy więcej nie wpadł do szufladki kolegi oraz nie musiał szukać magicznego sposobu na to, jak rozkochać w sobie przyjaciółkę, a zamiast tego będziesz pewnie i zdecydowanie prowadził znajomość z dziewczyną i odkrywał prawdziwe zainteresowanie.

jak rozkochać w sobie przyjaciółkę


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 4.5/5 (2 votes cast)
Jak Rozkochać W Sobie Przyjaciółkę, Gdy Ona Chce Tylko Przyjaźni, 4.5 out of 5 based on 2 ratings

Poszukiwano:

  • https://jak-zdobyc-dziewczyne org/podrywanie-dziewczyn/jak-rozkochac-w-sobie-przyjaciolke-ona-chce-tylko-przyjazni/
  • jak rozkochać w sobie przyjaciułkę z bloku??
  • jak zaliczyć przyjaciułkę??

Podobne wpisy:

Odpowiedz...

{ 3 comments… read them below or add one }

Wojtek October 14, 2016 at 19:10

Ja ostatnio jak byłem na korepetycjach z angielskiego było to pierwsze spotkanie i w mojej grupie była dziewczyna która cały czas zerkała na mnie z ławki obok. Jest atrakcyjna chciałem powiedzieć cześć po prostu się przywitać ale nie było okazji bo ona po skończeniu zajęć dość szybko wyszła. Następne spotkanie będzie w poniedziałek to przyjdę wcześniej żeby zagadać. Mamy po 19 lat ale z twoich wcześniejszych materiałów Pawle wiem że przestrzegasz przed kobietami poniżej 23 roku życia. Mi jeszcze sporo brakuje aby osiągnąć ten wiek powiedzmy 26 lat i poznać np o trzy lata młodszą dziewczynę. Jak sądzisz z twojego doświadczenia i wiedzy czy można zbudować trwały i szczęśliwy związek z tak młodą dziewczyną i czy nie zranię jej jeśli odpowiem jej zainteresowaniem moim zainteresowaniem ale niekoniecznie jestem gotowy na związek tylko chcę potraktować to jako element budowania pewności siebie?

Reply

PabloX May 23, 2017 at 14:14

Nigdy nie podrywaj kobiet ktore Ci sie nie podobają, bo po co? Dajesz im złudną nadzieje na coś wiecej – sam też tracisz czas na kobiety które Cie nie interesują…
Czasami kompletnie nie rozumiem facetów ;)

Reply

Kurdystan October 14, 2016 at 20:06

Niby odrzucasz desperację ale to co proponujesz to desperacja w najgorszej formie. Wyjaśniam, nie ma gorszej zniewagi dla faceta niż dostać zlewkę od laski której przydupas nie jest drugim Banderasem tylko skończoną ofermą.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: