Czy Się Jej Podobam? Jak Sprawdzić Czy Podobasz Się Dziewczynie Czy Ona Się Tylko Z Tobą Drażni…

by Paweł Grzywocz on 31 August 2012

czy się jej podobamJak sprawdzić czy podobasz się dziewczynie? Oto bardzo prosty, ale sprawdzony i skuteczny sposób…

“Jeżeli kobieta nie podała Ci swojego numeru telefonu, to nie jest zainteresowana – to jest tak proste”

*** PYTANIE CZYTELNIKA ***

Witam Cię Paweł !

Mam na imię Damian i mam 19 lat. Zacznę od tego że oglądam wszystkie twoje porady na youtube. Powiem ci tak, że z dziewczynami problemu nie mam, wyglądam też dobrze.

Otóż mój problem polega na tym, niedawno poznałem dziewczynę w sposób taki, że była ona z moją znajomą koleżanką. Spodobała mi się cóż mam powiedzieć. :) Usiedliśmy na ławce (był jeszcze ze mną mój kolega)
i zaczęliśmy rozmowę – dobra, spoko, spoko wszystko, 20minut dobrej rozmowy, wyglądało na to, że jest ona mną zainteresowana, spojrzenie, gesty itp.

No i dobra wkroczyłem do sedna sprawy.

Wyciągam telefon, a ona od razu powiedziała, że mam fajny telefon, wzięła go do ręki i zaczęła oglądać kilka zdjęć, ale zabrałem jej (oczywiście z żartem) no bo telefon to jest moja prywatna sprawa. Pogadaliśmy jeszcze z 5min i trzymałem telefon w ręce, dałem jej telefon i powiedziałem “wpisz mi tu swój numer telefonu” a ona: “nie mam telefonu”

No i powiedziałem tak: “Dobra spoko, fajnie”. i odszedłem, bo już i tak musiałem spadać. Widać było, że była trochę zdziwiona.
Potem późnym wieczorem pisałem właśnie z jej tą koleżanką i ona powiedziała, że głupio zrobiłem z tym numerem, bo ona chciała się ze mną podrażnić(flirt?), i że bezsensownie to zrobiłem od razu odpuszczając.

I teraz pytanie do ciebie szanowny Pawle. Co powinienem zrobić? napisać do niej na portalu społecznościowym facebook?? Czy porostu odpuścić? Czy może zrobić co innego? Tylko co? Co polecasz?
Bo spotkać jej przez przypadek na pewno nie spotkam. To by było na tyle :)

Pozdrawiam !
Z Poważaniem
Damian

>>> MOJA ODPOWIEDŹ:

Hej!

Świetnie, że się uczysz. Jesteś w dobrym wieku. Słuchaj Damian, naprawdę zdrowo się nacierpiałem z powodu dziewczyn, które chciały się ze mną podrażnić właśnie w taki sposób.

Jest różnica pomiędzy zainteresowaną dziewczyną a dziewczyną, która chce się podrażnić.

Pamiętaj, że 2 na 5 kobiet umawiają się na randki z facetami, którzy im się NIE podobają, żeby się nie nudzić w domu oraz 2 na 5 kobiet rozdają numer każdemu, żeby się dowartościować.

Ta dziewczyna z kolei chciała się podrażnić i demonstrowała jakieś zainteresowanie. Pamiętaj jednak, że zapytanie o numer WERYFIKUJE, czy jej zainteresowanie było prawdziwe czy tylko się droczyła i flirtowała dla sportu – kobiety tak robią cały czas.

Także na moje oko ona nie jest naprawdę zainteresowana tylko chciała się podrażnić i przez portal dalej się będzie drażnić i nie umówisz z nią spotkania, bo ona będzie chciała jeszcze popisać i tak będzie z Tobą pisać przez 7 miesięcy i nadal się nie umówi.

Szczególnie młode dziewczyny poniżej 23 roku życia lubią się drażnić i robić nas za idiotę.

Gdybyś się jej naprawdę podobał, to ona NIE podając Ci numeru telefonu działałaby WBREW swojemu interesowi, więc ona albo jest idiotką albo chciała się tylko podrażnić.

Powinieneś zwątpić w każdą jej oznakę zainteresowania.

Masz teraz 2 wyjścia.

 • Zagrać TWARDO i ją olać. Jak ona w ogóle śmiała nie podać Ci numeru… W tym wypadku gwarantuję Ci, że ta jej koleżanka i z czasem i ona będą Cię napastować na portalu społecznościowym, ponieważ będziesz pierwszym facetem w historii ich życia, który nie goni kobiet, nie prosi się ani nie odzywa, gdy ona go olała. Może i napompuje to Twoje ego, ale małe szanse, żeby ich zaczepki przerodziły się w prawdziwe spotkania i pocałunek po 3 spotkaniach.
 •  

 • Drugim wariantem, jeśli nie szkoda Ci swoich cennych nerwów i energii życiowej byłoby napisanie do niej na portalu społecznościowym… Jednak po co miałbyś to robić??? Ta dziewczyna jest albo głupia albo niezainteresowana, że nie dała Ci swojego numeru, więc powinna ponieść tego brutalne konsekwencje i nigdy więcej nie otrzymać żadnego kontaktu z Twojej strony.
 •  

  “Dating is WAR!” – w początkowych fazach znajomości.

  I jeszcze jedno. Nigdy nie wierz w żadne słowo koleżankom i kolegom. Oni ściemniają, nie znają się na rzeczy lub chcą uszczęśliwić kogoś na siłę. Liczą się tylko i WYŁĄCZNIE czyny i zachowania kobiety, która Ci się podoba. Skoro ona nie podała numeru, to nie jest zainteresowana i nie daj sobie wmówić przez jej stukniętą koleżankę, że jest inaczej.

  Gdyby ona była tak strasznie zainteresowana, to by SAMA do Ciebie napisała, a nie ta koleżanka. Może podobasz się tej koleżance stary!

  Weź ją olej i jeśli serio się jej podobasz i ona popełniła błąd, to w ciągu miesiąca SAMA do Ciebie napisze. I wtedy możesz spróbować po kilku wiadomościach ustalić spotkanie.

  Nie polecam do niej pisać pierwszy, bo to powoduje z mojego doświadczenia rozczarowanie i zdenerwowanie, że kobiety robią z nas idiotów i bawią się naszym zainteresowaniem.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  wwww.Jak-Zdobyc-Dziewczyne.org/poradniki

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
  Czy Się Jej Podobam? Jak Sprawdzić Czy Podobasz Się Dziewczynie Czy Ona Się Tylko Z Tobą Drażni..., 3.0 out of 5 based on 2 ratings

  Poszukiwano:

  • jak sprawdzić czy podobam się dziewczynie
  • czy podobam się dziewczynie
  • pawelgrzywocz
  • jak poznać czy podobasz się dziewczynie
  • jak sprawdzić czy podobasz się dziewczynie

  Podobne wpisy:

  Odpowiedz...

  { 23 comments… read them below or add one }

  szpynda September 2, 2012 at 22:32

  Jak zwykle Grzywocz rozkminił sprawę. W/w historia to była forma dowartościowania się tej laski. Pewnie była też świadoma tego że jest bardzo atrakcyjna fizycznie. Tak jak autor bloga wspomina “została przekarmiona jak dziecko lodami lub słodyczami” przez.. ..przez innych gości ich lamerskim zachowaniem.

  Otuż pewnie było wielu którzy jej się podobali ale odpadli. Odpadli w przedbiegach jako usłużne miłe łajzy. Niecharakterne. Tak, laska zakładam że jest bardzo atrakcyjna i ma niepokolei w głowie. Prawdopodobnie jest podłą manipulantką i tobie Damian już nie udowodni że to pomyłka,że jest poukładana,porządna. Chociaż nie jest.

  P.S. Oceniam podobnie jak PAweł Grzywocz ,że nie była zainteresowana i przez to wiele straciła..

  NIESAMOWITE przekonanie: jest obfitość pięknych dziewczyn,nieprawdopodobna obfitość, nigdy jej nie ocenisz nawet w bliskiej okolicy twojej czy mojej.

  P.P.S. : Ja dziękuje Bogu,że natrafiłem na twoją stronę. Zaprzestałem w ten sposób rycia sobie bani innymi ”guru” ,jednakże fakt faktem,że nawet te mniej praktyczne porady guru są lepsze niż totalna bezbarwność,bezczynność,niewiedza.
  A co dopiero niesamowicie praktyczne porady specjalisty. ;)

  Reply

  Paweł Grzywocz September 3, 2012 at 00:19

  “Prawdopodobnie jest podłą manipulantką i tobie Damian już nie udowodni że to pomyłka,że jest poukładana,porządna. Chociaż nie jest.”

  Niekoniecznie. To na pewno miłe dla naszego ego powiedzieć sobie, jaka kobieta jest “zryta”, gdy nas nie wybrała, jednak to kompletnie nie ma sensu i nic nie daje. Damian się jej najzwyczajniej w świecie nie spodobał tak samo, jak jemu nie podoba się większość dziewczyn. Wiem, że strasznie wkurzające jest, gdy kobiety dają nam oznaki zainteresowania, dwuznaczne zachowania i teksty, droczą się, zaczepiają i zwracają na siebie naszą uwagę, a potem, gdy zapytamy o numer telefonu okazuje się, że to była tylko zabawa z ich strony i nie podały numeru.

  Większość pięknych dziewczyn takie po prostu są – domyślnie. Tak już mają. W ogóle kobiety uwielbiają zwracać na siebie uwagę. One żyją tym. Gdy żaden facet ich nie goni, to czują się, jakby ich życie nie miało sensu. One żyją dla nas i nami. Chcą się nam podobać i zwracać na siebie swoją uwagę i z nami flirtować i nas zaczepiać. To ma swój urok i dodaje smaku interakcjom z kobietami. To pozytywne zachowanie i jest to zupełnie normalne, że z wieloma facetami dana dziewczyna nie ma ochoty się spotkać na randkę, ale i tak będzie z nimi flirtować. One takie już są. Nie miej tego kobietom za złe. Nigdy nie bierz sobie kobiet “do serca”. Nie przejmuj się tym. Traktuj to jak zabawę jak za czasów piaskownicy. I ciesz się ogromnie tym, że jesteś teraz “oświecony” i potrafisz “przeczytać” to, że dany flirt ze strony dziewczyny był tylko zabawą dla niej i dzięki temu nie musisz o niej rozmyślać wieczorami, marzyć i zastanawiać czy się jej spodobałeś czy nie. Ty zobaczyłeś “czarno na białym” czy tak czy nie i możesz ruszyć ze swoim życiem do przodu. Nie jeseteśmy “zielonym banknotem” i to zupełnie normalne. Gorzej, gdy piękna dziewczyna ma stałego chłopaka i nadal flirtuje i droczy się z innymi facetami. Nie wiadomo, czy ta dziewczyna rzeczywiście ma chłopaka czy nie. To nieważne. Ważne, że nie podała numru i Damian ma pełną jasność sytuacji.

  Wielkie dzięki Szpynda za pozytywny komentarz. Naprawdę to doceniam. Pozdrawiam!

  Reply

  Adam September 4, 2012 at 20:13

  Świetna odpowiedź na pytanie. Tak samo jak wy jestem pewien, że flirtowała dla sportu. Zamieniając się miejscami gdyby do nas zagadała wartościowa kobieta to na pewno byśmy od razu zapisali jej swój numer bez jakiś zagrywek.

  Reply

  Darek September 4, 2012 at 21:29

  Witam.
  Niestety, to jest tylko jedna strona medalu. Jak Paweł słusznie zauważył 2 na 5 kobiet daje numer każdemu. Naciąłem się tak ostatnio. Zagadałem do niej w Biedronce :) . Spoglądała na mnie więc podszedłem. Rozmowa przebiegła wzorcowo. Spytała czy mieszkam na tym osiedlu i parę razy pacnęła mnie w ramię. Śmiała się z moich żartów i komentarzy i na końcu chętnie podała numer. Po pięciu dniach zadzwoniłem i po chwili luznej rozmowy zaproponowałem spotkanie. Ona:” w środę nie mogę…” i cisza… Gdybym nie czytał porad Pawła to pewnie bym podawał w nieskończoność inne terminy jak debil. A tak powiedziałem, że miło było ją usłyszeć i pożegnałem się. To ja jednak wolę jak kobieta nie poda numeru ;) . Naprawdę cieszę się, że trafiłem na Ciebie Pawle. Już nie robię z siebie idioty i nie walę głową w mur.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Darek.

  Reply

  Paweł Grzywocz September 5, 2012 at 13:12

  Świetna robota. Zadzwoń za 7 dni jeszcze drugi i ostatni raz. Jeżeli otrzymasz drugą wymówkę bez podania alternatywnego terminu, to wtedy możesz skasować jej numer. Póki co z pewnościa ją zaskoczyłeś, że nie nalegałeś. To się kobietom nigdy nie zdarza, tylko faceci dalej pytają, kiedy by mogła. Także pierwsza wymówka to “żółta kartka” i czasami rzeczywiście mogła mieć swoje powode. Druga wymówka, to już masz 100% pewności, że dziewczyna jest na “nie”. Gratuluję swobodnego zagadanie w biedronce i zabrania numeru.

  Reply

  Darek September 6, 2012 at 22:35

  Witam.
  Zadzwoniłem do niej wczoraj ( minęło 9 dni ) spodziewając się następnej wymówki. Byłem już przygotowany na skasowanie jej numeru a tu niespodzianka :) . Bardzo się ucieszyła, że dzwonię więc spróbowałem ten ostatni raz :P . Stwierdziłem, że już nie ma sensu bawić się w umawianie na parę dni do przodu i zaproponowałem żebyśmy spotkali się na drugi dzień ( czyli dziś ). Zgodziła się bez żadnych wykrętów. Na spotkanie przyszła punktualnie. Zadbałem żeby było luzno, wesoło i krótko ( ok. 50 min. w kawiarence ). Odprowadziłem ją na przystanek, pożegnałem się i zniknąłem niczym pomocnik czarownika :D . To wspaniałe uczucie widzieć jak piękna kobieta stoi na przystanku i nie ogarnia tego co się dzieje. Twoje rady są bezcenne. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
  Darek.

  Reply

  BarTTek November 23, 2012 at 19:49

  mam pytanie podoba mi sie pewna kolezanka z klasy mam 15lat chodze do 3 gimnazjum ale nie wiem czy ona jest zainteresowana mna chodze z nia 3 lata do klasy i dalej nie wiem czy mam sie jej spytac o chodzenie bo moze byc tak ze nie jest zainteresowana i zaraz rozpowie wszystkim i zrobie z siebie glupka wiec co powinienem zrobic skad mam wiedziec czy jest mna zainteresowana?
  prosze o odpowiedz.
  dziekuje z gory
  pozdrawiam.

  Reply

  Ania December 28, 2012 at 16:10

  Witam serdeczenie.
  Mam poważny problem mojemu męzowi podoba sie bardzo kolezanka z pracy kupiła mu na mikołaja swetr przyjął go i postanowił jej kupic prezent same słodycze ale było to ładnie zapakowane bo powiedział ze jest mu głupio ze ona mu cos kupuje i postanowił jej to dac bardzo jej sie to spodobało i zaczyna go atakowac w sensie ze on jej sie podoba. pisze smsy dzwoni do niego i on do niej, w tym momencie jest nią zafascynowany niczym jakby anioła spotkał.mniedzy nami sie wszytsko wypaliło ale sądze ze to przez tą dziewczynę.Proszę o radę.Dziękuję

  Reply

  maSTer February 18, 2013 at 14:54

  Witaj Paweł ! ;)
  Mam 17 lat, Spotykam sie od pewnego czasu z pewną dziewczyną rok ode mnie starszą. Zarówno ona jak i ja daliśmy sobie oznaki zainteresowania : Ona gdy ją zobaczyłem pierwsza wyciągnęła do mnie rękę i się przedstawiła się, pod koniec pierwszego spotkania sam na sam przytuliła mnie, gdy odwołała w ostatniej chwili drugie spotkanie sama zainicjowała następne.. Moje oznaki zainteresowania to : inicjacja spotkań ( dotychczas były 3-4 na osobności ), prośba o numer telefonu..

  Podczas ostatniego spotkania było dość dobrze , ona rzadko kiedy mi patrzy w oczy – tylko jak ją rozśmiesze, ale rozmawialiśmy ona dość dużo mówiła o sobie, żartowałem zniej (oczywiscie w pewnych granicach).. Moje pytanie jest następujące, bo ona tylko raz do mnie napisała wtedy po tym jak odwołała spotkanie a tak to ja inicjowałem spotkania i zaczynałem rozmowy.
  Co zrobić na nastepnym spotkaniu i jak je zainicjować ? Czy może pocałować ją pod koniec spotkania ? Od razu jak ją poznałem to zrobiłem jeden bład, spytałem czy jest wolna , na co odpowiedziała że tak i pół roku temu miała chłopaka ale on sie przejechał po jej zaufaniu. Jak to wszystko ładnie rozegrać żeby doprowadzić do związku ?

  Reply

  maSTer February 18, 2013 at 15:03

  Chce jeszcze dodać ze gdy na pierwszym spotkaniu spytałem ją o nr telefonu ona powiedziała że niby ma telefon ale włącza go raz na kilka dni a ja powiedziałem czy mimo to mogła by mi podać a ona wpada ” Szukajcie a znajdziecie ” no i wpadłem dobra spoko, i znalazłem ten telefon ale chyba troche dałem sie sfrajerować. Co sądzisz o wszystkim ?

  Reply

  Remizacom998 February 25, 2013 at 18:47

  Witam ,chodzi do mnie do szkoły pewna dziewczyna spodobała mi sie czesto sie na mnie patrzy i ja na nia i wiem ze jej sie podobam po jej zachowaniu i jej kolezanek Tylko ona wstydzi sie chyba do mnnie podejc bo widze po zachowaniu i ja bym tez cos chiał zrobic napisac do niej tylko jest problem co mam napisac zeby mnie nie wysmiała i nie spłoszyła sie bo ja jestem wstydliwy a nigdy z nia nie rozmawiałem mam ja tylko na facebooku .. błagam pomoż mi. :) nie wiem co mam napisac wgl. nic tylko nie chce rzadnych banałow .

  Reply

  Karman February 27, 2013 at 13:50

  To Ty masz podejść do kobiety i porozmawiać a nie ona do Ciebie!!
  Najlepiej jest zagadać na żywo i jeśli będą oznaki zainteresowania to weź numer(zobacz jak zareaguje-czy wpisze od razu czy będzie robiła wymówki)
  Studiuj,czytaj materiały Pawła bo widzę że jest jeszcze dużo teorii przed Tobą.Pozdrawiam

  Reply

  Remizacom998 February 27, 2013 at 16:34

  Dzięki, wiem że muszę sam do niej podejsc tylko mi podopwiedz co ja mam jej powiedziec bo tu mam mały problem ze by mnie nie wysmiała i ze by mnie nie odrzuciła odrazu .

  Reply

  Karman February 28, 2013 at 16:23

  Po pierwsze masz złe nastawienie, nie możesz myśleć że jak coś źle powiesz to ona Cię odrzuci/wyśmieje.Jeśli się jej naprawdę podobasz to ona wybaczy Ci dużo-nawet jeśli powiesz jakieś totalne głupstwo.Z nauk Pawła nauczylem się że najlepiej zagawać kiedy występuje jakis wspóony kontekst-chociażby w bibliotece kiedy ona coś czyta to się dosiadasz i pytasz co czyta i rozmowa się potoczy.Pamiętaj że jeśli ona jest zaintresowana to Ci pomoże w rozmowie,kiedy ja podszedłem do dziewczyny (kiedy w końcu się przełamałem) to przywitałem się,zapytałem jak ma na imię i następnie poprowadziłem rozmowę głupim pytaniem “słuchaj,czy ja jestem brzydki”…ona mi odpowiedziała i rozmowa ucichła.Następnie to ona sama zaczęła nowy temat o tym jak ją nazywają w szkole i czy słyszałem.Tak więc ona mi pomogła.Tak więc podejdz do niej i zacznij gadać o jakimś wspólnym kontekście najlepiej.Ważne żebyś zadziałał…a jeśli ona Cię odrzuci to przynajmniej będziesz wiedział ze nie masz czego u niej szukać.Powodzenia!

  Reply

  Remizacom998 March 2, 2013 at 11:36

  No i dostałem kosza i co teraz ?

  Reply

  Karman March 2, 2013 at 12:58

  skoro Cię olała to i tak nic już z tego nie wyjdzie,Ty też ją olej.Zacznij poznawać nowe dziewczyny, a o tej zapomnij :)

  Reply

  Remizacom998 March 2, 2013 at 14:52

  no powiedziała ze mozemy tylko sb popisac -czyli mam do niej nie pisac zapomniiec i tyle ? :D

  Reply

  Karman March 3, 2013 at 17:21

  skoro tak powiedziała to zdecydowanie ją olej.TYLKO PIPISAĆ.Jeszcze chce Cię użyć jako zapełniacza czasu do popisania.Jeśli chcesz prawdziwej dziewczyny,a nie smsków to ją olej i zacznij rozglądać się za nowymi dziewczynami :)

  Reply

  Remizacom998 March 9, 2013 at 15:13

  Ej mam pytanie co mg rb zeby dziewczyna widziała ze sie staram codziennie do niej pisze kwaity na dzien kobiet itd ale co jeszcze mg zrobic powiedz…. :D

  Reply

  karmen 333333333 March 9, 2013 at 15:14

  no siemma siemmaa co mg zrobic by dzieczyna widziła ze sie stram . ?

  Reply

  Jocker January 2, 2015 at 16:22

  miałem taką sytuałacie dziewczyna sie mi bardzo podobała czesto gadlismy w pracy a jak ją zapytałem o chodzenie poprostu wyznałem jej to ze mi sie podoba wysmiała mnie i powiedziała na mój temat rózne rzeczy wienc olałęm ją i odpowiedziałem tym samym co ona mi mijają 3lata spotkałem wkącu taką dziewczyene co jej tez sie podobałem i no siedzielismy na ławce i sie przytulalismy gadalismy nagle nas spotyka ta co mnie miała w du…. i zaczeła mi awanture robic ja powiedziałem jej oco jej chodzi przeciez tobie sie nie podobałem to zaczeła mnie wyzywac przeciez powino jej byc na reke skoro sie jej nie podobałem

  Reply

  Boyka January 7, 2015 at 01:26

  Powiem Ci tak, że ta typiarka poprostu chciała Ci zrobić na złość, że ją nawyzywałeś. Poprostu wjechałeś jej na ambicję i nie może znieść, że jak śmiałeś spotkać się z inną.

  Reply

  MMAsochista April 27, 2017 at 19:00

  Sytuacja wygląda jako typowy flirt i droczenie się.
  Gdyby coś ściemniała, to rozumiem. Tutaj kobieta rzuciła absurdem i czekała na inwencje faceta. Może wystarczyło powiedzieć, “w takim razie wpisz mi adres będę wysyłał listy skoro jesteś taka staroświecka”. Wpisała by swój numer.
  Facet zachował się trochę jak obrażony chłopiec. Słabo.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: