Jak Poderwać Mężatkę? Jak Uwieść Mężatkę? Czy Warto Tracić Czas?

by Paweł Grzywocz on 1 April 2014

Jak poderwać mężatkę, która okazuje Ci zainteresowanie? Czy dać sobie spokój czy z nią randkować?

Podryw mężatki to kompletna strata czasu?

Musisz zrozumieć, że podryw mężatki to kompletna strata czasu, ponieważ najczęściej taka kobieta chce jedynie Twojej uwagi i wykorzystać Cię do pomocy przy swoich obowiązkach, a tymczasem nie ma zamiaru być z Tobą w związku.

Ona i tak się nie nadaje teraz do związku, ponieważ formalnie jest związana ze swoim mężem. Dopóki mężatka nie ma papierów rozwodowych możesz nawet czekać kilka lat, a ona i tak się nie rozwiedzie i nie będzie z Tobą w związku.

Nie rób z siebie POMAGIERA zamężnej kobiety!

Nie daj się wykorzystywać takiej kobiecie, ponieważ nic z tego nie będziesz miał w kontekście związkowym. Stracisz tylko czas i staniesz się jej darmowym pomocnikiem i PRZYJACIELEM! Nie musisz pomagać dziewczynie, która chce Cię wykorzystać poprzez fakt, że Ci się podoba.

jak poderwać mężatkęDopóki ona nie ma załatwionych formalności rozwodowych jesteś tylko dodatkowym kołem u wozu, który naraża się na uszczerbek na zdrowiu i psychice.

Jeśli ona jest gotowa zdradzić aktualnego męża, to tak samo może w przyszłości potraktować Ciebie!

Ignoruj zamężne kobiety.

 • Niech mężatki męczą się w swoim nieszczęśliwym małżeństwie.
 • Pogadacie, gdy ona będzie wolna.
 • Szanuj się!
 • To jest minimum, aby kobieta była tylko i wyłącznie TWOJA!
 • Jeżeli chcesz jej pomóc bezinteresownie i nie oczekujesz, że będziesz się jej dzięki temu bardziej podobał, to proszę bardzo.

  Natomiast, jeśli ona Ci się podoba, to nic tym nie zyskasz i jedynie dasz się wykorzystać. W tym czasie mógłbyś zamiast próbować poderwać mężatkę, mógłbyś poznać kilka nowych kobiet, które są wolne i zainteresowane Tobą, a tak tracisz czas z kobietą, z którą nie masz perspektyw i męczysz się, robiąc sobie nadzieję na coś więcej.

  Sam pakujesz się w szufladkę przyjaciela-pomagiera i niszczysz swoje poczucie własnej wartości. Dodatkowo narażasz swoje zdrowie psychiczne, ponieważ faceci mają nieraz świra na punkcie swoich kobiet i mogą Ci zrobić krzywdę albo np. uszkodzić Twój samochód.

  Dlatego wycofaj się dopóki kobieta nie będzie miała rozwodu. Gdyby prosiła Ciebie o pomoc w jej domu, to grzecznie odmów, mówiąc, żeby poprosiła o to swojego MĘŻA, ponieważ Ty idziesz na imprezę i masz swoje plany!

  Jeżeli chcesz poderwać mężatkę, to zmień swoje myślenie, bo zasługujesz na wolną dziewczynę. Nie próbuj uwieść mężatki, bo strata czasu. Zajmij się wolnymi kobietami.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  Jak Poderwać Mężatkę? Jak Uwieść Mężatkę? Czy Warto Tracić Czas? , 5.0 out of 5 based on 1 rating

  Poszukiwano:

  • jak poderwać mężatkę
  • jak uwieść mężatkę
  • jak zdobyć mężatkę
  • o czym rozmawiać z mężatką
  • mezatki

  Podobne wpisy:

  Odpowiedz...

  { 2 comments… read them below or add one }

  Wesoły Romek June 2, 2014 at 21:13

  Ten “artykuł” albo pisała jakaś nawiedzona dziewczyna, albo frustrat rogacz po zdradzie małżeńskiej. Sam byłem naiwniakiem i pozwoliłem poderwać swoją partnerkę.

  Prawda jest taka, ze mężatki dzielą sie na :
  * niespełnione w małżeństwie, znudzone lub wypalone – szukają relacji emocjonalnych z potencjalnym chłopakiem – to najgorszy typ bo kobieta oddaje serce,
  * erotomanki, nimfomanki i zawodowe podrywaczki – seks jest tylko narzędziem, nie związują się z jednym kochankiem i nie wkładają do tego serca. Po prostu forma nowoczesnej prostytucji,
  * niezainteresowane skokiem w bok – trudny orzech do zgryzienia, jednak zawsze jest szansa na sukces.

  Dla ( nie wszystkich) mężczyzn zaliczenie mężatki to największe trofeum, złamanie tabu, dowartościowanie się, testosteron związany z ryzykiem przyłapania, duma że można z konkurenta zrobić jelenia i pochwalić się trofeum.

  Znam conajmniej kilka przypadków zaliczeń mężatek.

  Reply

  Greg October 16, 2022 at 00:15

  Ja moje wszystkie znajomosci z dojrzalymi mezatkami zaczynałem od przyjaźni, bo wiadomo ta różnica wieku itd. Później umiejętnie kierowałem rozmowy na temat seksu i emocji z nim związanych. Każdej odbijała palma.
  Większość tych mamusiek ma w domu gościa po 40, który pracuje, wraca do domu, pije piwo przed TV i idzie spać. Ich życie to jedna wielka rutyna i nuda w jednym. Maja seks, który trwa 3 minuty i jest raz na tydzień.
  W momencie gdy taka mamucha poznaje młodego faceta, naładowanego testosteronem, nienudnego gościa, który wprowadza w jej życie coś niesamowitego, to jej odbija. Znam przypadki gdzie takie milfy kończyły małżeństwa dla młodych gości.
  Wiem jedno – jak kiedykolwiek poznam kobietę. która zostanie moją żoną i będziemy mieli ponad 40 lat, to nigdy nie będę takim nudnym gościem, bo wiem jak to się może skończyć.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: