Jak Odzyskać Dziewczynę – Odzyskiwanie Byłej To Strata Czasu

by Paweł Grzywocz on 24 August 2012

jak odzyskac dziewczyneJeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać dziewczynę, to pamiętaj, że w 99% przypadków jest to strata czasu i nie da się odzyskać byłej dziewczyny na stałe, aby miała tak wysokie zainteresowanie jak kiedyś.

Od momentu porzucenia przez kobietę jesteś dla niej innym człowiekiem, a ona już nie ma do Ciebie szacunku i jeśli do Ciebie wróci, to zrobi to z niewłaściwych powodów, aby za jakiś czas porzucić Cię ponownie, a Ty będziesz cierpiał jeszcze bardziej niż za pierwszym razem. Tłumaczę to w odpowiedzi na pytanie czytelnika…

*** PYTANIE CZYTELNIKA ***

Cześć Paweł,

“Doradzisz mi? Spotykałem się z laską troche dałem d. i rozstalismy się. Ona tam kogoś miała już, ale wydaje mi się, że ona nadal czuje do mnie lekką miętę. Ona ma urodziny teraz szóstego… Czy kupić jej coś? Razem pracujemy. Można powiedzieć, że jestem dla niej w pracy przykładem do naśladowania itd. Ona jest porządna, a ja spie*rzyłem to… Nie wiem, co myślisz? Czy kupić jej coś fajnego? Ona widzi, że się zmieniłem, bo sama mi to powiedziała. “Grać z nią czy nie? Co sądzisz? Znasz jakieś sposób jak odzyskać dziewczynę? Czy to olać?”

>>> MOJA ODPOWIEDŹ:

Hej, fajnie że pytasz, zanim narobisz sobie jeszcze większy kwas w pracy. Od razu mówię, że praca to nieodpowiednie miejsce na angażowanie się z kobietami, bo jeśli coś nie wyjdzie (a większość związków się kończy), to masz potem krepującą sytuację w pracy, gdy się mijacie lub jeszcze gorzej, jeśli kobieta narobi Ci problemów u szefa lub współpracowników. Chyba, że to wielka korporacja z wieloma budynkami i nie będziesz się mijał z nią codziennie, to wtedy możesz rozwijać znajomość z taką kobietą.

Poza tym jeśli pracujecie razem to nie ma miejsca na bycie wyzwaniem, które jest jedną trzecią sukcesu z kobietami, a część bycia wyzwaniem (oprócz humoru i pozwalania kobiecie gonić) jest tęsknota kobiety za Tobą, więc gdyona widuje Cię codziennie, to kiedy ma zatęsknić???

Jak odzyskać byłą dziewczynę – prawda objawiona

Prawda objawiona na temat kobiecego zainteresowania jest następująca:

Gdy raz zainteresowanie kobiety spadnie, to już nigdy więcej nie wróci. Gdy zainteresowanie kobiety spadnie, to później ona będzie Ci robić jedynie złudne nadzieje w takiej postaci, jak piszesz. Dlatego próby dywagacji o tym, jak odzyskać dziewczynę są bezcelowe. Przyczyn robienia byłemu facetowi złudnych nadziei jest kilka:
jak odzyskac dziewczyne

3 powody byłej kobiety do robienia facetowi złudnych nadziei po rozstaniu:

1) Sprawdzenie czy ją nadal pragniesz, żeby podbudować swoje ego.

2) Pospotykać się z tobą z braku innych opcji na dzień dzisiejszy.

3) Sprawdzić czy radzisz sobie dobrze po rozstaniu, żeby osłabić jej poczucie winy. Nieraz ex dziewczyny nawet dzwonią same, żeby zobaczyć czy się nie zabiłeś :)

To takie najpopularniejsze powody, co nie zmienia faktu, że po rozstaniu szacunek i podziw kobiety do mężczyzny (a szacynek jest fundamentem wieloletniej relacji) już nigdy nie wzrośnie ponad 50%, gdybyśmy mieli zastosować skalę. Aby mieć szansę na związek z daną kobietą, to jej zainteresowanie musi wynosić 50 i więcej procent. W przeciwnym razie nie ma żadnych szans.

 • Jasne, zdarzają się powroty, po których ludzie są ze sobą całe życie, ale ja chcę Ci dać realistyczne podejście a nie edukować na temat tego, co się zdarza raz na sto razy.
 •  
  Mechanizm spadku zainteresowania dziewczyny

  Kobieta, aby nas porzucić zwleka z tą decyzją przez kilka miesięcy (czasem lat), żeby nagromadzić w sobie odpowiednią ilość pogardy i wstrętu, która pozwoli jej zakończyć znajomość i mieć pewność, że już nigdy nie wróci do swojego byłego faceta. Nie potrafi odejść od razu, ponieważ jest zbyt przywiązana.

  Zainteresowanie dziewczyny opada powoli punkt po punkcie przez wiele miesięce, a niewyedukowany facet tego nie widzi i wydaje mu się, że to jest normalne. Wydaje mu się, że się “ustabilizowali”. Niestety jest to początek spadku zainteresowania. Dziewczyna już się tak nie cieszy na nasz widok. Już tak się nie śmieje z naszych żartów. A to dopiero sam początek przed tzw. fazą kłótni z byle powodu.

  W momencie spadku zainteresowania poniżej 50% (wtedy jeszcze kobieta tkwi z nami w związku), to od tego momentu jej pozytywne zachowania będą niesystematyczne i nieregularne oraz będą przeplatane z negatywnymi zachowaniami, humorami, co powoduje w naszych męskich umysłach jedynie złudne nadzieje, że coś z tego będzie, ale wtedy jesteśmy już historią.

  Także zrobisz jak uważasz, uprzedzam tylko, że odzyskiwanie byłej kobiety będzie się wiązało z masą mieszanych sygnałów i frustracji, a ostatecznie okaże się stratą czasu.

  Brutalna prawda o tym, jak odzyskać dziewczynę:

  Brutalna rzeczywistość jest taka, że mamy jedną szansę z jedną kobietą, w jednym życiu.

  A teraz najważniejsze. Większość kolesi żyje w ten sposób, że to, co “wyłączyło” (zniechęciło do nich) pierwszą kobietę, to dokładnie te same zachowania zniechęcają do nich drugą, trzecią, czwartą i każdą następną kobietę. Pewne zachowania są po prostu uniwersalne. Dlatego tak ważna jest edukacja i nauczenie się tego teraz, zamiast potem szukać informacji o tym, jak odzyskać dziewczynę.

  Musisz dojść do tego, które dokładnie zachowania zniechęciły tą dziewczynę, a następnie rozwinąć się i postanowić, że już nigdy, przenigdy tych zachowań nie będziesz przejawiał.

  Jasne, wymaga to samokrytycznego spojrzenia, odsunięcia swojego ego na bok, edukacji, samodyscypliny i wysiłku. Wszystko co w życiu wartościowe to ciężka praca, utrzymanie kobiety przy sobie (szczególnie dobrej kobiety) to jest wysiłek. Jeszcze zanim spotkasz kolejną musisz wiedzieć, co robić a czego nie.

  W następnym artykule przedstawiam 6 najczęstszych powodów bycia porzuconym przez dziewczynę.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

  Poszukiwano:

  • jak odzyskać dziewczynę
  • jak odzyskac kobiete
  • jak odzyskać byłą dziewczynę
  • jak odzyskać byłą
  • jak zdobyc była dziewczyne

  Podobne wpisy:

  Odpowiedz...

  { 10 comments… read them below or add one }

  Rad November 3, 2012 at 14:29

  Odzyskiwanie byłej to w gruncie rzeczy pewna iluzja. Mi udało się zacząć ponownie spotykać z byłą. Był nawet seks. Ale związku jak nie było tak nie ma. Ona ciągle gada o innych, jak to by chciała być szczęśliwa i wcale nie jest aż tak bardzo zadowolona z tego że znowu się spotykamy na niewiadomym gruncie. Owszem, sprawia jest to pewną miarę radości to już nie to samo. Ona i ja oszukujemy tylko swoją samotność gdyż decydujemy się na namiastkę związku. Dotychczas byłem niemal zafascynowany możliwością zdobycia jej ponownie. Gdy mi się udało z nią uprawiać seks stwierdziłem że to wszystko wcale nie jest takie piękne jak mi się wydawało. Jej zainteresowanie jest niskie i prawdopodobnie nie będzie większe gdyż gorące uczucie wygasło. Uczucie raz zniszczone nigdy nie będzie takie samo. Oboje spotykamy się też z innymi osobami płci przeciwnej celem znalezienia stałego partnera (co jeszcze kilka miesięcy temu gdy byliśmy razem w związku było dla nas nie do pomyślenia). Gdybym jej powiedział: “szukasz kogoś, a przecież możemy być ze sobą razem” z pewnością by stwierdziła że nic z tego nie będzie.

  Musiałem się sam o tym przekonać. To bardzo destrukcyjne uczucie tkwić w ponownym “związku” o ile w ogóle można to nazwać związkiem.

  Reply

  bystry January 11, 2013 at 17:56

  miałem to samo ;) chyba jednak trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć. pozdro

  Reply

  Adalbert January 12, 2013 at 14:16

  Dlaczego was wcześniej nie znalazłem?

  Reply

  NoName March 1, 2013 at 18:54

  Dokładnie tak samo jest po moim rozstaniu. Dzięki za art, dzięki temu wiem, że tak czy siak ma mnie już w dupie i nie będę już dalej robić z siebie kretyna, byleby tylko Ją odzyskać. Życie to czy się dalej :)

  Reply

  Emil March 6, 2013 at 13:48

  Panowie, to teraz powiem wam tak. Czy da się odzyskać byłą ????? Tak da się, ale czy to się uda ?? Nie uda się. Opowiem wam Moją historię. Poznałem kiedyś dziewczynę. Początkowo wcale mi na niej nie zależało, był sex czasem gdy dzwoniła że chce się spotkać mowiłem ok. Ona za mną biegała próbowała Mnie rozkochać w sobie ale to nic nie dawało bo byłem zbyt zamknięty w sobie, ślepy i głupi by to zauważyć. Popełniłem wszystkie błędy jak stracić dziewczynę. Po roku ona zaczęła słabnąć w tej miłości, miałem ochotę by ona ze Mną zerwała nie chciałem jej krzywdzić, PAMIĘTAJ “Nigdy nie rań kobiety” – te kobiety które prowadzą gierki bawią się Wami to efekt tego co inni faceci im zrobili. Ale po wakacjach gdy nie widzieliśmy się długo okazało się że naprawdę mi jej brakuje, i że jednak ją kocham, niestety było już tylko z górki. Kłótnie i dążenie do rozpadu. Skończyło się Ale postanowiłem że z mojej strony to jeszcze nie koniec. Zmieniłem nastawienie zacząłem się uczyć o tym czego kobiety potrzebują itd. Opłaciło się pewnego razu po 3 miesiącach zaprosiłem ją bo miała imieniny na wspólne wyjście. Wiedziałem co zrobić by znowu chciała ze Mną być, nie musiałem grać ani udawać. Było ok wspólne wyjazdy wyjścia randki i inne przez miesiąc, po czym okazało się, że przespała się z innym. Nie wiem czemu mimo tego że ją kocham nie zrobiłem jej awantury ani poprostu byłem obok ona płakała jak to zwykle bywa. Ale cóż Panowie nie gniewam się na nią że to zrobiła, w końcu ja kiedyś z dziewczyny pełnej miłości zrobiłem nieczułą kobietę czego żałuję. Ona mówi że możemy spróbować to naprawić, i teraz tak nie osądzajcie Mnie za to bo wiem że gdy raz to zrobiła to zrobi i znowu, ale powiedziałem dobra. Nie wiem czemu bo powinienem Ją zostawić, ale wierzę, że uda mi się jeszcze naprawić tą dziewczynę. Niech czuje się kochana może kiedyś ona kogoś pokocha. Więc zdanie na koniec tak można odzyskać KOBIETĘ KTÓRĄ SIĘ KOCHA ale tylko na chwilę jeśli ją zraniłeś możesz jedynie to naprawić DAJĄC SOBIE Z NIĄ SPOKUJ

  Reply

  Ryba October 22, 2014 at 06:15

  Witam, jest 6 rano, kolejna nie przespana noc i nie wiem od czego zaczac, chodzi o to, ze moja kobieta spi obok, a wczoraj dyskutowalismy nie mogac sie jak zwykle dogadac, caly dZien i stanelo na tym, ze pojutrze, w sumie juz jutro, mam odwiesc ja do domu (inne miasto) i to koniec, nie wyobrazam sobie zycia bez niej i jestem zalamany, nie wiem co robic, cala noc przegladalem internet no i nigdy nie udzielam sie na forach lecz trafiajac tutaj po przeczytaniu artykulu, zauwazylem ze pasuje w 100% i postanowilem napisac, bo innej nadaieji nie mam, z autorem myslalem o spotkaniu 1 na 1 w celu odzyskania jej (prosze o maila w tej spr – piotrwaldemarrybicki@wp.pl). Jesli pisze malo zrozumiale to przepraszam ale zmeczenie nerwy stres bezsilnosc brak checi do zycia i cala reszta mi nie pozwala. Zaczne w skrocie od poczatku: pare lat temu sie poznalismy, okolicznosci malo ciekawe, spotykalismy sie ale ja ja lekko olewalem az zerwalem kontakt, po paru latach spotkalismy sie, ona stwierdzila ze nikt nigdy jej tak nie potraktowal, zapamietala mnie doskonale i podobno kochala mnie caly czas od wtedy, postanowilismy byc razem, w miedzyczasie byla z wieloma facetami, ciagle opowiadania o bylych kolegach i tym czego to nie robili mnie denerwowaly ale przywyklem, zakochalem sie w niej, sam nie wiem dlaczego analizujac to po kawalkach, kocham ja nadal, strasznie, bez niej nie chce zyc bo nie widze sensu, od paru miesiecy zaczelo byc roznie, dobrze i zle, zaczela zle sie do mnie zwracac i czepiac sie, pozniej przestalem na to reagowac i wchodzilo to w rutyne, ale od jakis 3 tygodni zaczelo byc strasznie, obrazala mnie, podnoszac glos, dzien w dzien, ciagle wymowki, nie dalo sie normalnie pogadac, probowalem tlumaczyc ale przerywala i oba wie lepiej wsYstko, zero rozmowy, jak grochem o sciane, wcZoraj rano nie moglem juz tego jej stosunku do mnie zniesc, no i ciagle straszyla wyprowadzka, pomyslalem ze powiem tak: jesli naprqwde chcesz to cie odwioze, cos w tym stylu no i jesli powie ze tak to jej nie zalezy a jesli po jakims czasie przyjdzie przytuli sie to kocha, niestety po tym zdaniu byla wojna do poznej nocy dyskusje wyzywania bezsensowne jej gadki itd, przetlumaczyc nie dalo sie nic, dobijala mnie coraz bardziej, no i tak siedze placze sobie i nie wiem co robic, na nikim nigdy mi tak nie zalezalo i nigdy nie polecialy mi lzy a tu dramat sie w srodku we mnie dzieje, mam nadIeje ze ktos to przeczyta i cokolwiek napisze do mnie bo nie mam z kim nawet teraz pogadac, man nadzieje ze dosc dobrze to opisalem i ze ktos bedzie w stanie mi pomoc, poki nie bedzie za pozno i nie zrobie czegos glupiego…

  Reply

  Poetykologik October 26, 2014 at 17:09

  Witaj kolego.
  Zacznijmy od tego, że zrobiłeś sobie z owej dziewczyny centrum życia, jakby to ona była głównym celem.
  Jay-Z nawija w jednym kawałku “If you having girl problems, I feel bad for you son, I got 99 problems but a b*tch ain’t one” – “Jeśli masz problemy z dziewczyną, źle Ci wróżę synu, mam 99 problemów ale s*ka nie jest jednym z nich”. Przesłanie jest proste. Słuchaj, jeśli nie umiesz utrzymywać związku tracisz laskę, jeśli nie umiesz zaakceptować tego że ona ma Cię w dupie, jest jeszcze gorzej. Ból jest przejściowy, ale musisz najpierw dopuścić do siebie to, że jej już nie ma i nigdy nie będzie, powroty też są gówniane, tymczasowa udawana miłość, nie polecam. Sam zostałem nieraz porzucony i tego nie akceptowałem, tak działa to nasze drugie ja, nasze ego. A teraz co do sytuacji, zerwałeś z nią kontakt, okazałeś jej przez to brak szacunku, po prostu ją olałeś, więc w jej oczach już byłeś wtedy zaszufladkowany. Co do niej też okazała Ci prawdziwy szacunek opowiadając o innych kolesiach, no mi by było bardzo miło, aż tak że zapomniałbym jak ma na imię i skreślił z życia. Ona tak wgl nie chce zerwać z Tobą z powodu jakiegoś zdania tylko dlatego, że nic do Ciebie nie czuje, sprawa jest tak bardzo oczywista. Postaw się w takiej sytuacji, kochasz drugiego człowieka i chcesz go olać po jednym zdaniu, nie szukając rozwiązania? No chyba nie. Głowa do góry chłopie, świat jest Twój a dziewczyna jest tylko jedynie dodatkiem do życia, ludzie przychodzą i odchodzą, musisz o tym wiedzieć.
  Trzymaj się zdrowo :)

  Reply

  Ryba October 30, 2014 at 16:48

  Dziekuje za odpowiedz, robi mi nadzieje i nie wiem co dalej… Moze masz gg kolego by pogadac? Pozdrawiam

  Reply

  Poetykologik November 2, 2014 at 21:29

  Zacznij poznawać inne a jak to zrobić to masz już w materiałach Pawła, mi jako jedyny pomógł, także polecam.
  Nie mam akurat gg.

  Reply

  Visitor October 17, 2017 at 16:18

  Cały artykuł plus nagranie,niedośc że podbudowuję to jeszcze prawdziwe światło rzuca na sprawę.I co chyba co moim zdaniem najważniejsze to,cyt.”…świat jest Twój a dziewczyna jest tylko jedynie dodatkiem do życia, ludzie przychodzą i odchodzą, musisz o tym wiedzieć.”

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: