Jak Nie Zanudzić Dziewczyny w Związku – Przyzwyczajenie w Związku

by Paweł Grzywocz on 12 November 2016

Jak nie zanudzić dziewczyny w związku? Gdy przestajesz randkować z kobietą, to wkrada się znudzenie dziewczyny w związku. Facetom wydaje się, że przyzwyczajenie w związku jest czymś normalnym, co jest poważnym błędem.

jak nie zanudzić dziewczyny przyzwyczajenie w związkuJak nie zanudzić się w związku?

Najlepszym sposobem, aby uniknąć pogardy, braku szacunku w związku oraz znudzenia się dziewczyny w związku jest organizowanie z nią aktywnych randek przez cały okres znajomości.

Jest to również świetny sposób na uniknięcie przyzwyczajenia w związku, który potrwa całe dekady.

Jak nie zanudzić dziewczyny w związku – nie bierz jej nigdy za pewnik

W momencie, gdy bierzesz dziewczynę za pewnik i przestajesz dbać o wysoki poziom szacunku w związku, to jest początek końca i liczenie na ślepy los.

Najczęściej znudzenie dziewczyny w związkuprzyzwyczajenie w związku powodują co raz większy brak szacunku w związku, a finalnie prowadzi to do tkwienia ze sobą w związku z przyzwyczajenia lub do rozstania.

Aby nie znudzić się dziewczynie w związku najważniejszą sprawą jest unikanie nadmiernego siedzenia w domu i nic nie robienia, ponieważ to zabija szacunek w związku i zwiększa pogardę poprzez właśnie przyzwyczajenie.

Nie musisz ciągle organizować jakichś niesamowitych randek z dziewczyną ani daleko dojeżdżać, jeśli mieszkacie na wsi.

Możesz organizować interesujące randki w domu, jak np. 

 • czytanie książek lub komiksów
 • granie w gry planszowe i logiczne
 • oglądanie filmów dokumentalnych
 • ćwiczenia fizyczne w formie spacerów lub w domu formie jakiegoś siłowania się albo pompek i przysiadów
 • wspólne gotowanie.
 • Gdy tylko jest w miarę ładna pogoda warto wychodzić z domu. Pary poprzez ciągłe spotykanie się w domu wpadają w silne przyzwyczajenie w związku i przestają się tak szanować, jak wcześniej.

  Często dziewczyna narzeka, że po pewnym czasie facet jej już nigdzie nie zabiera.

  To nasza męska rola, aby przewodzić w związku i ta iskra pomysłu musi wychodzić od nas, a dziewczyna będzie nas w tym wspierać i sama również zaproponuje jakieś pomysły.

  Przyzwyczajenie w związku – jak się nie znudzić dziewczynie?

  Staraj się wychodzić z dziewczyną na randkę jak najczęściej, czyli na każdym spotkaniu lub co drugie spotkanie, a jeśli spotykacie się tylko w domu, bo mieszkacie na wsi albo jest brzydka pogoda, to organizuj aktywne randki w domu.

  W ten sposób nie zanudzisz dziewczyny w związku i ona nigdy nie przestanie darzyć Cię wysokim szacunkiem i adoracją, ponieważ będzie widziała, że dbasz o wasz wysoki poziom zaangażowania na spotkaniach, żebyście się sobą nie znudzili.

  To działa w dwie strony i robisz to dla waszego wspólnego dobra, żebyście byli oboje szczęśliwi i nie zamienili się w znudzoną sobą parę z przyzwyczajenia.

  Nie chodzi o to, żebyś jak małpka w cyrku ciągle coś wymyślał, bo jak nie, to od razu dziewczyna się Tobą znudzi.

  Dziewczyna znudzi się Tobą i nudnym związkiem przez dłuższy czas zaniedbywania randek, czyli gdy regularnie zaniedbujesz organizowanie randek, bierzesz dziewczynę za pewnik i się nie starasz.

  Jednorazowe sytuacje nie są w stanie zniszczyć udanego związku. Najlepiej, gdy dziewczyna, która docenia Twoje starania powiedziała kiedyś:

 • “Słuchaj, nie musimy za każdym razem czegoś robić. Lubię po prostu spędzać z Tobą czas, nawet jeśli nic szczególnego nie robimy”
 • To oznacza, że dziewczyna nie jest znudzona i jest Tobą zachwycona.

  Uważaj jednak, żeby nie spocząć na laurach i tego źle nie zrozumieć, ponieważ gdy dziewczyna tak mówi, to wcale nie oznacza, że możesz jej już nigdy nie zabierać na randkę i się kompletnie wyluzować, a ją brać za pewnik.

  Niektóre dziewczyny nawet same dopowiedzą, że siedzenie w domu jest przyjemne, ale nie cały czas, ponieważ nawet ulubiona pizza jedzona codzienne w końcu się znudzi.

  Jak nie zanudzić dziewczyny i uniknąć przyzwyczajenia w związku

   
  Poza tym pamiętaj, aby praktykować pozostałe męskie cechy charakteru, które mają za zadanie utrzymać wysokie zainteresowanie i szacunek dziewczyny.

  Należą do nich między innymi pozwalanie dziewczynie zatęsknić, obdarowywanie ją czułością, przewodzenie w relacji, poczucie humoru, samokontrola i opanowanie oraz nie pozwalanie jej wejść Ci na głowę.

  Po więcej wskazówek o utrzymywaniu związku i rozwiązywaniu konfliktów w związku subskrybuj darmowe porady mailowe i prowadź związek z dziewczyną w świadomy sposób.

  Nie pozwól, aby związek przytrafiał Ci się przez przypadek. Nigdy nie bierz dziewczyny za pewnik i nie przestawaj się starać, a także dawaj jej przestrzeń, aby ona mogła starać się o Ciebie.

  Wtedy zawsze będzie Cię szanować i doceniać oraz nigdy nie zanudzisz dziewczyny w związku oraz unikniesz związku z przyzwyczajenia.

  jak nie zanudzić dziewczyny przyzwyczajenie w związku


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

  Poszukiwano:

  • https://jak-zdobyc-dziewczyne org/zwiazek/jak-nie-zanudzic-dziewczyny-w-zwiazku-przyzwyczajenie-w-zwiazku/

  Podobne wpisy:

  Odpowiedz...

  { 3 comments… read them below or add one }

  Piter November 12, 2016 at 18:26

  Oj tak… Wziąłem kiedyś swoją dziewczynę za pewnik… Wydawało mi się, że odkąd zostaliśmy parą, będziemy już żyli długo i szczęśliwie. Od czasu do czasu wyszliśmy gdzieś razem, głównie z jej inicjatywy, a poza tym bardzo często u niej przesiadywałem i robiłem z niej swój cały świat.

  Nie ma czym się chwalić, ale gdyby nie to, że popełniłem tyle błędów, to raczej nigdy nie dowiedziałbym się o tym, co robiłem źle. Z czasem zauważyłem, że ona zaczęła się jakby wypalać, stała się zobojętniała i pozbawiona takiego entuzjazmu jaki miała na początku związku, a kiedy pytałem ją o co chodzi, nie chciała mi powiedzieć. Mówiła, że wszystko jest ok, ale udawała i ja to dobrze widziałem. Potem przyznała, że nie wie co czuje, a dziś już wiem, że nic poważnego nie czuła, bo zabiłem jej zainteresowanie.

  O tym wszystkim oraz o tym, że brałem ją za pewnik, odkryłem dopiero w materiałach Pawła. Wcześniej myślałem, że to ona miała jakiś problem i myślałem, że robiłem wszystko ok, bo naprawdę miałem jak najlepsze chęci i zamiary co do niej. Aż tu nagle otworzyły mi się oczy i zobaczyłem, że to ja dorzynałem resztki jej zainteresowania i już dawno zabiłem swoją tajemniczość i wyzwanie.

  Niemniej jednak te doświadczenia i ta wiedza okazały się dla mnie wyzwalające i jestem ogromnym szczęściarzem, że tak to się w moim życiu potoczyło. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :)

  Reply

  Paweł Grzywocz November 12, 2016 at 22:11

  Dzięki za podzielenie się cennym doświadczeniem i gratuluję przerobienia tej lekcji, bo dzięki niej można uniknąć rozpadu małżeństwa, więc lepiej takie błędy popełnić szybko i wcześnie, żeby w przyszłości ich uniknąć na dobre.

  Reply

  Michał Lxxx November 13, 2016 at 13:40

  Mam znajomych:
  poznali się na studiach,
  ona 39 lat
  on 42 lata

  Są małżeństwem od 12 lat, mają 2 dzieci.
  Są JEDYNĄ ( !!! ) parą jaką znam, która moim zdaniem jest dobrze dobrana.

  Oczywiście nie mieszkam z nimi i nie wiem jak jest naprawdę, ale energia, aura, wydźwięk i otoczka jaka jest między nimi może wskazywać na SZCZERE ZAINTERESOWANIE sobą od początku znajomości oraz ZGODNOŚĆ CHARAKTERÓW.

  Spotkałem ich w tym roku, gdy szli na spacer, trzymali się za ręce i wyglądali jak para zakochanych nastolatków.
  PIĘKNIE, pomyślałem gdy ich zobaczyłem.

  Kiedyś rozmawiałem z nimi i powiedzieli mi, że:
  - ciągle ze sobą randkują
  - są oboje świadomi tego, że związek dwojga istot, to ciężka praca i dojrzałość emocjonalna

  itd. itp.

  Aż mi się łezka w oku kraje, gdy z nimi rozmawiałem :-)

  Dojrzali, świadomi ludzie, którzy rozumieją czym jest relacja damsko – męska.
  GRATULACJE.

  P.S.
  Dodam, że jest to jedyna dobrze dobrana para jaką znam.

  Reszta niestety tkwi w fikcyjnych relacjach z braku laku i żyje w iluzji.

  Może gdyby trafili na materiały Pawła Grzywocza, było by inaczej…

  Michał

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: