Kiedy Dać Prezent Nowej Dziewczynie? Czy Wręczać Prezent Koleżance, Która Ci Się Podoba?

by Paweł Grzywocz on 27 August 2012

kiedy dać prezent dziewczynie Czy prezenty pomagają zdobyć dziewczynę lub zwiększyć jej zainteresowanie?

Nie, wręcz przeciwnie. Nigdy nie dawaj dziewczynie prezentów ZBYT wcześnie. W tym artykule dowiesz się dlaczego wręczanie prezentów dziewczynie ZBYT WCZEŚNIE powoduje obniżenie ich zainteresowania Tobą.

Dawanie prezentów jest ŚWIETNE, ale dla stałej dziewczyny, narzeczonej lub żony. Faceci popełniają OGROMNY BŁĄD wręczając nowo poznanym kobietom prezenty w nadziei, że one ich za to polubią. NIE, tak się nigdy nie stanie.

Spodobasz się kobiecie dzięki takim cechom charakteru jak:

 • pewność siebie
 • oponowanie
 • i poczucie humoru.
 •  
  Kupowanie dziewczynom prezentów ani stawianie im drogich kolacji nie pomoże Ci w zwiększaniu zainteresowania nowo poznanej dziewczyny.

  Potrzebujesz odpowiednio dużej ilości CZASU spędzonego z kobietą na randkach, zanim wręczysz jej jakikolwiek prezent jako nagrodę za jej wysokie zainteresowanie.

  Wręczając prezent dziewczynie zbyt wcześnie zostaniesz tylko odrzucony.

  Dawanie prezentu za wcześnie zabije jej zainteresowanie i pokażej jej tym, że chcesz ją przekupić. Takie zachowanie wywiera na kobiecie PRESJĘ oraz STRACH przed zobowiązaniem. Przez pierwsze 12 spotkań (około 2 miesiące) nie dawaj nowo poznanej dziewczynie żadnych kwiatów ani prezentów. Wystarczy, że będziesz ją zapraszał na spotkania i spędzał z nią aktwnie czas. Rozbawiaj ją i drocz się. Pokaż swoją zabawową stronę. To w zupełności wystarczy.

  Już sam fakt, że dzwonisz i organizujesz z nią randki oraz płacisz za nie świadczy o tym, że ona Ci się podoba. Ona o tym doskonale wie, więc nie musisz tego jeszcze bardziej udowadniać prezentami To nudne i przewidywalne. Wręcz przeciwne powinieneś być tajemniczy i nie ujawniać swoich uczuć. Po prostu miło spędzaj czas i nie poruszaj tematu swoich uczuć ani nie pytaj się dziewczyny, czy się jej podobasz. To słabe i pokazuje niską wartość. Załóż, że skoro ona przyszła na spotkanie i znalazła dla Ciebie czas, to znaczy, że się jej podobasz.

  Pamiętaj, nie możesz KUPIĆ ZAINTERESOWANIA KOBIETY.

  Kobiecie podobasz się Ty za to, kim jesteś. To o wiele lepsza opcja niż podobanie się kobiecie za to, co posiadasz lub co jej kupiłeś.
  Gdy dziewczyna jest Twoją stałą dziewczyną, narzeczoną bądź żoną, to wtedy wręczaj jej prezenty (i sam też pozwól jej wręczać Tobie prezenty i starać się o Ciebie).

  A dopóki nie zostaniecie parą, to NIE WRĘCZAJ kobiecie żadnych prezentów, ponieważ to nie zwiększa zainteresowania nowo poznanej dziewczyny.

  Na koniec odpowiem na bonusowe pytanie…

  Czy kupować prezent na urodziny dziewczynie, która jest tylko Twoją koleżanką?

   
  Dam ci złotą radę. Nawet dwie.

 • Po pierwsze prezenty są tylko i wyłącznie dla twojej stałej dziewczyny, która Cię szanuje i podziwia. Są formą nagrody za dobre zachowanie. Wtedy kobieta wie, że dalej ma sie tak świetnie zachowywać. Prezenty za złe zachowania powodują więcej złego zachowania – logiczne. Prezenty nie służą do zdobywania kobiet ani do ich odzyskiwania. Takie zachowanie krzyczy proszeniem się i nadmiernym staraniem się o kobietę, żeby nas polubiła, jakbyśmy musieli nadrobić jakieś braki osobowościowe.
 •  
  A skąd będziesz wiedział czy kobieta jest już twoją stałą dziewczyną?

  Normalna kobieta, która nie jest profesjonalną randkowiczką, która zabija czas chodząc na randki, zapyta się Ciebie w ciągu około 2 miesięcy czy już jesteście parą (około 12 spotkań, jeśli wszystko dobrze rozegrasz tak, jak napisałem w kursie: “Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Randek) – to jest znak, że chce być z tobą na wyłączność.

  Zapyta Cię o to oczywiście wtedy, jeśli Ty będziesz na ten temat cicho i zero presji na częstsze spotkania. To kobieta ma zwiększyć częstotliwość spotkań z jednego na tydzień do dwóch na tydzień i ona Ci o tym powie. W przeciwnym razie ryzykujesz, że będziesz za bardzo na nią naciskał i ją odstraszysz swoją dostępnością.

 • Dopiero wtedy, gdy ona już zostanie Twoją dziewczyną, ponieważ o to zapytała… Wtedy dajesz jej pierwszy prezent w postaci jednego kwiatka.
 •  
  Będzie to nabardziej drogocenny kwiatek, jaki kiedykolwiek otrzymała, ponieważ musiała na niego zaczekać i zasłużyć. Facet, który wręcza kobietom kwiaty po kiku spotakniach jest w oczach kobiet frajerem, który stosuje ten chwyt na każdą kobietę w desperackiej nadziei, że ona to doceni i zechce z nim być. Nigdy tego nie rób.

  Wręczysz jej także tylko kwiatka, ponieważ, drogie prezenty wywierają presję i na początku znajomości niczego dobrego nie wniosą do waszej relacji. Można drogimi prezentami tylko popsuć tajemniczość, wyzwanie i zabieganie o faceta. Gdy kobieta jest wspaniała dla Ciebie i jesteście już razem 6 miesięcy i więcej , to wtedy możesz pomyśleć o czymś droższym (jak np. biżuteria, wspólne wakacje), wcześniej można takim zachowaniem przestraszyć drugą osobę.

  Bardzo ważne jest, aby kobieta również inwestowała w związek i np. dorzuciła się do wakacji. Chodzi o to, żeby nigdy kobieta nie miała wszystkiego na tacy, ponieważ nigdy tego nie doceni. Nawet jeżeli jesteś bogaczem, to zaczekaj aż kobieta będzie chodzić z Tobą co najmniej 2 miesiące i będzie się zachowywać jak stała dziewczyna zanim zaczniesz zabierać je do droższych restauracji i na droższe randki.

  Właśnie dlatego w kursie “Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Randek” wymieniłem ponad 25 modyfikowalnych pomysłów na darmowe randki lub takie, które kosztują maksymalnie 15 zł, abyś miał pewność, że daną kobietę nie interesują Twoje pieniądze, ale Ty sam.

  To tak w skrócie na temat prezentów. Dokładnie jak często zaskakiwać dziewczynę prezentem lub niespodziankę oraz co dokładnie wręczać znajdziesz w kursie “Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Ranek”.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
  Kiedy Dać Prezent Nowej Dziewczynie? Czy Wręczać Prezent Koleżance, Która Ci Się Podoba?, 3.0 out of 5 based on 2 ratings

  Poszukiwano:

  • paweł grzywocz
  • prezent dla koleanki
  • prezent dla nowej dziewczyny
  • jak dać dziewczynie prezent
  • kiedy dać kwiaty dziewczynie

  Podobne wpisy:

  Odpowiedz...

  { 23 comments… read them below or add one }

  Karol August 21, 2013 at 00:38

  Witaj, mam problem gdyź umówiłem się z dziewczyną w dzień jej urodzin, to będzie nasza druga randka i mam dylemat czy kupić jej kwiatka czy może postawić lody? Normalnie nie kupuje dziewczynim prezentów kobietom jeżeli z nimi nie sypiam, taką mam zasadę ale w tej sytuacji mam dylemat gdyz uważam że głupio byłoby się pokazać z pustymi rękami zwłaszcza że wspomniała mi o urodzinach na naszej poprzedniej randce ale tak naprawdę kwalifikuje ją dopiero i nie chce żeby sobie za dużo pomyslała, co poradzisz mi w tej sytuacji, z góry dzięki!

  Reply

  Paweł Grzywocz August 21, 2013 at 01:08

  Sam się wkopałeś, bo to dopiero druga randka, a Ty z niewiadomych powodów spędzasz z nią urodziny. Już ten sam fakt jest ogromnym prezentem. To błąd. Poza tym czy ona nie ma rodziny ani znajomych, z którym spędza urodziny? Teraz spotkanie się w dniu jej urodzin jest patową sytuacją. Gdy nie dasz jej kompletnie nic, to możesz wyjść na faceta bez manier i klasy, a jeśli jej coś dasz, to może wyjść na to, że chciałeś jej zaimponować poprzez spędzenie razem z nią jej urodzin, przekupić ją i podlizać się. Możesz dać jej coś małego i zabawnego. Znajdź coś w sklepie “wszystko za 5 zł” albo kwiatek bez przybrania, taka pojedyncza łodyga. Nic specjalnego.

  Reply

  Lucek April 3, 2014 at 10:29

  Cześć,
  Mam podobną sytuację jak Karol. W sobotę dziewczyna ma urodziny, a w piątek umówiłem się z nią do kina. Jest to drugie spotkanie. Czy powinienem jej dać jakiś prezent? Czy wystarczy, że złożę jej życzenia wcześniej? Proszę o szybką odpowiedź, dzięki :)

  Reply

  Paweł Grzywocz April 3, 2014 at 10:38

  Powinieneś zachowywać się, jakbyś w ogóle nie wiedział o jej urodzinach. Skąd to wiesz? Śledziłeś ją w Internecie, zapytałeś ją czy sama Ci powiedziała? Jeśli szukałeś tej informacji lub sam o to zapytałeś, to pokazujesz nadmierne zainteresowanie, ponieważ jeśli facet pyta dziewczynę o urodziny (lub odwrotnie), to pokazuje duże zainteresowanie tą osobą i być może chciałby ją czymś zaskoczyć. To jest totalne podlizywanie się i w ten sposób zabijasz swoje szanse. Kino to również fatalna randka. Nudna, droga i sztampowa. Każdy facet, który nie wie, jak poderwać dziewczynę, zaprasza ją do kina. Następnie dwie godziny gapią się w ekran i w ogóle się nie poznają. A przy okazji Twoje 50 zł za bilety idzie w błoto, bo są duże szanse, że się więcej nie spotkacie. Nie składaj żadnych życzeń i naucz się podrywać kobiety.

  Reply

  Michał November 16, 2014 at 18:26

  Witam, poznałem kilka tygodni temu kobietę nieco starszą od siebie M30 K34 , mam z nią dobry kontakt jednak głównie telefoniczny lub poprzez wszelkiego rodzaju komunikatory, jest wobec mnie szczera do łez jak to miało miejsca na naszym pierwszym i jedynym jak dotychczas spotkaniu, z uwagi na jej sytuację (* operacja córki ) nie jest w stanie poświęcić mi tyle czasu ile bym sobie jego życzył. Wiem że kupno prezentu nie jest wskazane, choć niektórzy mówią wiele o kwiatach czy czekoladkach. Nie chce jednak jej zrazić do siebie, za bardzo mi na niej zależy, mam na uwadze dobro dziecka, jak również zbliżającego się ” mikołaja ” i tu mam problem, i zarazem pytanie Mama córki nie trafiła z prezentem, pod postacią telefonu dla 9 latki, ja mam dokładnie ten o który jej chodziło zbyteczny, mam bowiem cztery telefony a dwie karty. Czy będzie źle odebrane jeśli go podaruje jej ?

  Reply

  subsydiowalobym January 17, 2015 at 07:03

  A lot of of whatever you state is astonishingly appropriate and that makes me wonder why I had not looked at this with this light before. This particular piece truly did switch the light on for me personally as far as this specific topic goes. Nevertheless there is actually one issue I am not necessarily too cozy with so while I make an effort to reconcile that with the actual core theme of your position, let me observe exactly what the rest of your subscribers have to say.Nicely done.

  Reply

  Jan March 3, 2016 at 17:29

  A jak poradzić sobie w sytuacji, gdy mamy za sobą 7 spotkań. Umówiłem się z nią na wtorek, na dzień kobiet, ale dopiero po fakcie się zorientowałem, że akurat przypada w ten dzień. Czy zadzwonić i przełożyć spotkanie na inny dzień? A wtedy złożyć kulturalnie krótkie życzenia? A jeśli już by doszło do spotkania to dać drobnego kwiatka?

  Reply

  Paweł Grzywocz March 3, 2016 at 17:38

  Spotkania nie przekładaj, bo najważniejsze, że jest umówione i tylko na spotkaniu możesz rozwijać aktywnie relację. Możesz jej złożyć tylko życzenia albo dodać do tego jakiś jeden prosty kwiatek albo jeszcze bardziej oryginalnie dać jej jakiś mały słodycz, jak lizak lub kinder niespodzianka, ponieważ noszenie kwiatka przez całą randkę może być trochę nieporęczne w zależności do tego, gdzie ją zabierasz.

  Reply

  Paweł March 7, 2016 at 19:34

  9 randek, lekko się określiła, że jest mi wierna itp. Ja Czuje jakby była moja kobieta, ale wciąż kilku.drobiazgów brakuje ;) nie jestem z nią umówiony na dzień kobiet. Widujemy się regularnie raz na tydzień. Mieszka blisko. Złożyć życzenia przez komunikator?? czy wlecieć na 10 minut z kwiatem?

  Reply

  Paweł Grzywocz March 7, 2016 at 21:26

  Nigdy nic nie pisz, bo to jest słabe, nieśmiałe i zbyt dostępne. Zadzwoń w celu umówienia spotkania i przy okazji złóż życzenia. Nie musisz do niej gonić tego dnia z kwiatkiem. Możesz go dać na umówionym spotkaniu w kolejnych dniach i też będzie dobrze. A jeśli już masz z nią umówione spotkanie, to możesz zadzwonić w dniu kobiet i złożyć jakieś lekkie, zabawne życzenia. Sam Twój głos jest dla niej radością i prezentem w dniu kobiet. To wystarczy, że o niej tego dnia pamiętałeś i zadzwoniłeś chociaż na chwilę.

  Reply

  Pawel March 8, 2016 at 09:49

  Masz rację z tym telefonem, dobry pomysł. A jak bym nie dał w ogóle kwiata później to będzie w złym guście? nie lubię latać za kobietami, tym bardziej z jakimiś upominkami ale ta jest fajna i nie chciał bym nic zepsuć.

  Reply

  Paweł Grzywocz March 8, 2016 at 10:52

  Nie masz obowiązku dawania czegokolwiek kobietom, które nie są Twoją stałą dziewczyną.

  Reply

  Karol February 4, 2018 at 13:19

  Pawle, a co powiesz na taką sytuację: spotykam się z dziewczyną od około półtorej miesiąca czasu i do tej pory odbyły się trzy spotkania. Koleżanka pojechała na trzytygodniowy urlop do Tajlandii i na dniach wróci, ale napisała mi, że ma dla mnie prezent. W sumie drobnostki, bo jakieś słodycze i koszulkę, ale jednak. Oczywiście dla mnie jest to pozytywna informacja, bo to oznacza, że jest mną zainteresowana, ale czy to normalne dla faceta przyjmować prezenty od kobiety, którą tak krótko się zna? Odmówienie nie wydaje się najlepszym pomysłem, ale z drugiej strony czuję, że wywiera to lekką presję na naszą świeżą znajomość, co w sumie jest ciekawym doświadczeniem, bo dopiero teraz rozumiem jak czują się kobiety, które na start obsypywane są prezentami :) .

  Reply

  Paweł Grzywocz February 4, 2018 at 17:19

  Tak, pozwól innym ludziom na radość z obdarowywania Ciebie. Dawanie sprawia radość. Gdy mówisz, że nie trzeba było albo, że jesteś teraz ich dłużnikiem, to odbierasz im radość z dawania. Po prostu: “Dziękuję, bardzo mi miło : )” i przyjmij. Nie musisz na siłę tego odwzajemniać. Wszystko w swoim czasie.

  Reply

  Criss February 27, 2018 at 16:57

  Hej ! Pawle
  Znam dziewczynę od półtorej miesiąca.Odbyłem z nią kilka spotkania.Czy zaproszenie jej na urodziny to dobry pomysł?Dodam,że dobrze mi się z nią spędza czas oraz zapewne spotkam się przed tymi urodzinami jeszcze z nią- bo jeszcze miesiąc czasu do wydarzenia ?

  Reply

  Paweł Grzywocz February 27, 2018 at 17:38

  Zero grupowych spotkań dopóki dziewczyna nie zostanie Twoją stałą dziewczyną. Grupowe spotkania powodują presję na związek i plotki. Poza tym dlaczego miałbyś pierwszy ją zapraszać do swoich znajomych? To kolejny strzał w stopę i przedwczesne traktowanie jej, jak stałej dziewczyny. To koncertowe mordowanie wyzwania i tajemniczości. Postępuj według kursu “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek. Tutaj, jak pośpiech w relacji sprawia, że nic z tego nie wychodzi.

  Reply

  Criss February 27, 2018 at 19:09

  Co do twojego podejścia to się zgadzam.Dodając jeszcze mamy wspólnych znajomych-co nie wiem czy zmieni kolej rzeczy jeśli chodzi o urodziny.A jeśli chodzi o kurs to muszę się przyznać że teraz przymierzam się do zakupu-bo uważam że najbardziej mi się na tym etapie teraz przyda.

  Reply

  Paweł Grzywocz February 27, 2018 at 19:32

  Jeśli możesz zniknąć z grupowych spotkań na czas 10 randek dopóki nie zostaniecie parą, to najlepiej tak zrobić.

  Reply

  Criss February 27, 2018 at 20:03

  okej :)
  Dziękuje za radę.Wierz że to ma jak najbardziej prawo bytu :)

  Damian April 6, 2018 at 14:30

  Hey

  Teraz będzie nasze 9 spotkanie. Całowaliśmy się na 3 , zawsze buziak na koniec w usta.
  Czy mogę dać jej takiego małego smerfa na lodówkę? Ok 3 cm wysokości. Kiedyś rozdawali w biedronce. Dziewczyna lubi bajki, więc pomyślałem że będzie to śmieszne.

  Reply

  Paweł Grzywocz April 6, 2018 at 17:05

  A co Ci to da? Co jest napisane w artykule? Potrzebujesz pełnego planu: “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek”.

  Reply

  Hubert November 3, 2022 at 21:28

  Cześć, mam Twój kurs ?Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek?.

  Spotykam się raz na tydzień z dziewczyną, którą wcześniej znałem około 4 miesięcy. Mamy już kilka spotkań za sobą. Teraz ona bardzo napiera na mnie, abym zjawił się na jej urodzinach, które wypadają na sobotę. Oczywiście ona mnie zaprasza od jakiś 3 tygodni, ja jeszcze ani razu jej nie odpowiedziałem twierdząco ani przecząco. Mam jej dać negatywne emocje, że mnie nie będzie na tej imprezie?

  Nawet nie myślałem o żadnym prezencie, bo do końca nie wiem co ona lubi. Jakbym miał być tam na imprezie to butelka wina i tyle.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 3, 2022 at 23:33

  Tak, akceptujemy inicjatywy dziewczyny, gdy są w granicach rozsądku. Traktuj to jako komplement, że Cię zaprasza i nie Cię nie ukrywa. Możesz iść. Tak, prezent jakiś symboliczny, kwiatek albo wino. Zachowuj się normalnie, jak znajomy, żeby nie było plotek. A jakby ktoś pytał, to mówisz, że poznaliście się 5 minut temu albo 2 godziny temu, akurat przechodziłeś i Cię zaprosiła.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: