Pierwszy Pocałunek – Dlaczego Lepiej NIE Całować Dziewczyny Zbyt Wcześnie

by Paweł Grzywocz on 20 December 2012

pierwszy pocałunekZbyt wczesny pierwszy pocałunek z dziewczyną, np. już na pierwszej lub drugiej randce to błąd. Oto powody dlaczego:

Większość facetów naciska kobietę, spieszy się, chce szybko ustalić kontekst związku albo chcą szybkiego seksu. To jest presja, presja i jeszcze raz presja wytwarzana na dziewczynie, a to ją odpycha. Pośpiech prowadzi facetów prosto do ODRZUCENIA.

Prawie każdy facet tak działa i przez szybki pierwszy pocałunek zostaje odrzucony

Twoim celem jest odróżnić się od wszystkich pozostałych kolesi, których ta dziewczyna wcześniej ODRZUCIŁA i zapewnić sobie drugą lub trzecią randkę. Jej ciekawość jest do tego kluczem. Niezbędne będzie także rozśmieszanie dziewczyny i nie okazywanie nadmiernego zainteresowania. Natomiast pocałunek na pierwszej lub drugiej randce by tylko zabił całą tajemniczość .

Zdecydowana większość facetów, którzy umawiają się na randkę z kobietą próbują “eskalować dotyk” i starają się jak najszybciej uczynić nową relację bardziej fizyczną. Niepotrzebnie obejmują dziewczynę, próbują być jak najbliżej niej, ciągle ją dotykają, pokazując jak bardzo są nią zainteresowani, a na końcu pierwszej lub drugiej randki decydują się na pierwszy pocałunek.

A jak Ty możesz zrobić to lepiej? Ty dostarczysz dziewczynie świetnie spędzony czas, dobrą zabawę, intrygującą rozmowę, dużo śmiechu, a na końcu randki, gdy ona będzie się spodziewać pierwszego pocałunku… Ty pozostawisz ją zaciekawioną i odejdziesz bez całowania jej. Powiesz: “miło było, to na razie, pa”odejdziesz. To sprawi, że ona będzie bardziej myśleć o Tobie i się zastanawiać, dlaczego tego nie zrobiłeś. Będzie Cię bardziej pragnąć… I tutaj przedstawiam Ci drugi klucz do udanego pierwszego pocałunku:

Aby pierwszy pocałunek był udany kluczem jest antycypacja

Antycypacja, czyli przewidywanie, wyczekiwanie, przypuszczanie.

Podczas pierwszej i drugiej randki:

 • nie podlizujesz się kobiecie
 • utrzymujesz pewny siebie kontakt wzrokowy
 • jesteś gentlemanem, przepuszczasz ją w drzwiach, idziesz od strony ulicy, aby była bezpieczna
 • rozbawiasz ją i utrzymujesz luźną i przyjemną konwersację.
 •  
  Po około 2 do 3 godzinach (maksimum czasu, który powinieneś spędzić na drugiej randce z dziewczyną – przypominam tutaj, że pierwsza randka to 45 do 60 minutowe spotkanie przy kawie/herbacie, aby sprawdzić czy w ogóle warto spędzać z daną dziewczyną więcej czasu i pozostawić ją spragnioną kolejnych spotkań – większość gości już na pierwszym spotkaniu siedzi z dziewczyną 3 godziny, dopóki nie skończą się tematy – zabójstwo dla atrakcyjności) po świetnej drugiej randce, odprowadzasz dziewczynę pod dom (jak gentleman upewniasz się, że bezpiecznie wróciła do domu), mówisz, że dobrze się bawiłeś i stoisz na tyle daleko od niej, aby pocałowanie Ciebie nawet w policzek było nieosiągalne.

  Dzięki temu, jeśli dziewczyna jest choć trochę zainteresowana, będzie myśleć sobie coś w stylu:

 • “[Twoje imię] był taki zabawny i dobrze mi się z nim rozmawiało. Miałam nadzieję, że mnie pocałuje, ale dopadnę go na następnej rance… mam nadzieję, że zadzwoni.”
 •  
  Widzisz, jak właśnie odwróciliśmy role? Właśnie na tym polega ta “gra”. Tak, to jest gra i jak ktoś nie potrafi w nią grać, to zostanie olany. Proszę mnie tu nie oskarżać o manipulacje, ponieważ kobiety cały czas stosują na nas swoje triki i jakoś nikt nie ma z tym problemu. Relacje damsko-męskie w szczególności w początkowych etapach to gra w “kotka i myszkę”. Zawsze faceci czują się niepewnie i nie wiedzą czy kobieta ich lubi… A gdyby tak odwrócić role, aby to kobieta się zastanawiała… Czy to będzie na nią działać?

  Czy będąc wyzwaniem i tajemnicą dla kobiet, ona zacznie za Tobą gonić (jeśli się jej choć trochę podobasz)?

  Jasne, że tak!

  Porównaj sobie teraz powyższą sytuację, w której jesteś wyzwaniem dla kobiety z facetem, który:

 • ostatnie 3 godziny nadskakiwał kobiecie
 • ciągle był na wyciągnięcie ręki i próbował ją dotykać
 • prawił jej komplementy
 • zaglądał ciągle w oczy, bo nie mógł się napatrzeć na nią
 • i nie pozwalał jej przez to odetchnąć.
 •  
  Nawet nie dał kobiecie możliwości, aby ona mogła się także starać o niego i zastanawiać, co facet do niej czuje.

  Kobieta po każdej randce z Tobą ma wyczekiwać kolejnego spotkania. Jeśli ona chce Cię pocałować, to jeśli poczekasz troszkę dłużej i pocałujesz ją dopiero po 3 lub 4 spotkaniu, to dzięki temu ona będzie o wiele bardziej podekscytowana i uradowana tym wydarzeniem, ponieważ musiała na to zapracować i zaczekać.

  To działa jak dynamit. W ogóle nie ma porównania z całowaniem dziewczyny, która jest praktycznie obcym człowiekiem, a Ty dla niej. Pierwszy pocałunek z dziewczyną to jest intymny gest – nie każdego człowieka całujemy w usta. Dlatego o wiele bardziej wartościowy będzie ten gest, jeśli zaczekasz z nim co najmniej kilka spotkań.

  Czy udany pierwszy pocałunek wystarczy?

   
  Jasne, że nie. To dopiero sam początek. Skoro już wiesz, jak zaplanować pierwszy pocałunek oraz po której randce pocałować dziewczynę, dlaczego więc miałbyś nie zdobyć kompletnego planu od A do Z jak randkować z dziewczyną przez pierwsze 2 miesiące znajomości, aby zbudować trwały związek.

  Mam dla Ciebie jeszcze więcej cennych wskazówek, aby nie tylko pierwsze kilka spotkań okazay się sukcesem, ale cały związek.

  Jak randkować z dziewczyną przez pierwsze 2 miesące znajomości i jak potem utrzymać jej zainteresowanie dowiesz się na webinarze: “12 Kroków Do Związku Z Kobietą” – dzięki niemu pozostałe kroki w znajomości będą dla Ciebie tak samo jasne jak Słońce.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

  Poszukiwano:

  • kiedy pierwszy pocałunek
  • pierwszy pocałunek zobacz co zrobiła
  • na której randce pocałunek
  • po ilu spotkaniach pocałunek
  • pocałunek na pierwszym spotkaniu

  Podobne wpisy:

  Odpowiedz...

  { 4 comments… read them below or add one }

  Krystian January 24, 2013 at 14:43

  Hej Adam!
  A jest możliwość sprostowania tego czego nie powinno się zrobić na pierwszej randce,mianowicie pierwszego pocałunku ?

  Reply

  pafnucy March 6, 2013 at 02:54

  To co opisałeś się sprawdza w większości przypadków ale nie jest regułą. Zdarza sie, że mężczyźni za długo zwlekają z pierwszym pocałunkiem a kobieta myśli wtedy, że może on się wstydzi albo boi pocałować i też jest źle. Pocałunek wynika z kontekstu i z flirtu i jak się to zdarzy na pierwszej randce to już wtedy można. Czasem może się zdarzyć zaraz po otwarciu i jest dobrze (ale to już dla zaawansowanych :) )

  “jesteś gentlemanem, przepuszczasz ją w drzwiach, idziesz od strony ulicy, aby była bezpieczna ” To jest ciekawa sytuacja bo nie myślałem o tym wcześniej, a instynktownie zawsze idę od strony ulicy i nawet jak idę z mamą albo siostrą to też tak robię :)

  Reply

  Michał November 27, 2013 at 08:49

  A o jakim pocałunku mowa ?? Długi i namiętny, czy zwykły szybki w usta ??

  Reply

  Mateusz August 6, 2014 at 12:40

  Witam Pawle. Bardzo podobaja mi się Twoje artykuły, szczerze mówiąc wiele z nich rzeczy sam stosowałem , ale to było takie podświadome. Twój blog otworzył mi oczy na to co robie podświadomie i teraz jak ide z dziewczyną na ulicy to zawsze ide po stronie drogi, a wczesniej róznie było ale częściej właściwie. Chodzi o to aby mieć świadomość i póżniej jak jesteśw danej sytuacji to wiesz jak się zachować. Teraz z dużą pewnością siebie robie to z czym wcześniej (jak robiłem podświadomie) często astanawiałem się czy to wogóle zrobić.
  Mam jeszcze jedno pytanie : Czy możesz mi powiedzieć (bo z tym zawsze mam problem) gdzie najlepiej zaprosić dziewczynę na pierwszą randkę, czy to do parku, jakiejś kawiarni oraz kto powinien płacić ( każdy za siebie czy facet).

  Pozdrawiam Cie Pawle i wszystkich czytelników.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: